Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Aicina pieteikties personas ar garīga rakstura traucējumiem bezmaksas pakalpojumu saņemšanai projektā «Kurzeme visiem» 14.09.2018. plkst. 18.35

Aicinām Kurzemē  dzīvojošās personas ar garīga rakstura traucējumiem pieteikties projektā «Kurzeme visiem» ietvaros pieejamajiem bezmaksas sociālajiem pakalpojumiem. Persona var saņemt projekta apmaksātos pakalpojumus, ja ir novērtētas tās individuālās vajadzības, saņemts atbalsta plāns un persona ir uzrakstījusi iesniegumu par pakalpojuma piešķiršanu savas dzīvesvietas sociālajā dienestā.

Lai veicinātu personu ar garīga rakstura traucējumiem patstāvīgu dzīvi sabiedrībā, projektā «Kurzeme visiem»  tām  apmaksā šādus sabiedrībā balstītos sociālos pakalpojumus:

  • aprūpi mājās;
  • dienas aprūpes centru;
  • specializētās darbnīcas;
  • grupu dzīvokļus;
  • īslaicīgās sociālās aprūpes pakalpojumus;
  • speciālistu konsultācijas un individuālo atbalstu;
  • atbalsta grupas un grupu nodarbības.

 

Atbalsta plāns ir projekta «Kurzeme visiem» ietvaros izstrādāts personas individuālais sociālās aprūpes vai sociālās rehabilitācijas plāns pamatojoties uz personas individuālo vajadzību izvērtējumu. Kurzemē kopumā individuālās vajadzības izvērtētas un atbalsta plāni izstrādāti 326 personām ar garīga rakstura traucējumiem.

Projekta «Kurzeme visiem» īstenošanu līdz 2022. gadam līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds (85%) un Latvijas valsts (15%). Līdzīgi projektus īsteno arī pārējos Latvijas plānošanas reģionos un to kopējais mērķis ir radīt Latvijā tādu sociālo pakalpojumu un atbalsta sistēmu, kas sniedz sabiedrībā balstītus pakalpojumus un maksimāli samazina ilgstošas sociālās aprūpes iestādēs esošo personu skaitu.

Papildu informācijai aicinām sazināties ar projekta «Kurzeme visiem» vadītāju Ingu Kalniņu, tālr. 27008743, inga.kalnina@kurzemesregions.lv

 

Informāciju sagatavoja:
Laura Homka
projekta «Kurzeme visiem» sabiedrisko attiecību speciāliste
laura.homka@kurzemesregions.lv


 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
Preses paziņojums
Plakāts
Informatīvais plakāts
Atslēgvārdi
Kurzeme visiem
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com