Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Aicina pieteikties konkursiem «Sējējs 2016» un «Lielais loms 2016» 17.03.2016. plkst. 11.42

Zemkopības ministrija aicina zivsaimniecības nozares uzņēmējus un jaunos darbiniekus pieteikties balvai «Lielais loms 2016», kuras mērķis ir veicināt zivsaimniecības nozares attīstību un nozīmīgumu sabiedrībā.
Izvirzīt pretendentus konkursam var  zivsaimniecības nozares uzņēmumi, nevalstiskās organizācijas un pašvaldības. Iepazīties ar gada balvas «Lielais loms 2016» nolikumu, vērtēšanas kritērijiem, pieteikuma veidlapu un iesniedzamo informāciju var ZM tīmekļa vietnē www.zm.gov.lv sadaļā  «Lielais loms».


 

Zemkopības ministrija (ZM) aicina lauku uzņēmējus, jaunos zemniekus, kā arī ģimenes laukos pieteikties lauksaimnieku vidū iecienītajam konkursam «Sējējs 2016».

Izvirzīt pretendentus var ne vien pašvaldības, bet arī lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas. Dalībniekus šogad vērtēs septiņās grupās un pasniegs arī balvu par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā.

Dalībnieku konkursā «Sējējs 2016» vērtēs nominācijās «Gada lauku saimniecība» augkopības, piena un gaļas ražošanas saimniecībām, «Gada uzņēmums pārtikas ražošanā», «Ģimene lauku sētā», «Jaunais veiksmīgais zemnieks», kā arī «Lauksaimniecības kooperatīvs». Pieteikumi dalībai šajās konkursa grupās jāiesniedz SIA «Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs» konsultāciju birojos vai Lauku atbalsta dienesta (LAD) reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs, vai LAD Centrālajā aparātā Klientu apkalpošanas daļā, Rīgā, Republikas laukumā 2 līdz 1. VI.

Tāpat šogad dalībniekus vērtēs arī nominācijās «Rītdienas sējējs — mazpulka dalībnieks» un «Zinātne lauku attīstībai». Konkursa grupā «Rītdienas sējējs — mazpulka dalībnieks» pieteikumi jāiesniedz biedrībā «Latvijas Mazpulki», Rīgā, Ezermalas ielā 28-2, LV-1014 līdz 8. VI, bet grupā «Zinātne lauku attīstībai» — Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijā (LLMZA), Rīgā, Akadēmijas laukumā 1, 204. kabinetā līdz 30. VI.

Jau desmito gadu pasniegs balvu par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā. Pretendentus balvai var izvirzīt ZM un tās padotībā esošās iestādes, lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas un LLMZA. Lai pieteiktu pretendentus balvai par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā, ZM Preses un sabiedrisko attiecību nodaļā, Rīgā, Republikas laukumā 2, 23. stāvā 2302. kabinetā līdz 1. VIII jāiesniedz rakstisks pieteikums brīvā formā .

Katrā konkursa grupā noteiks veicināšanas balvu saņēmējus, kā arī vienu laureātu, kurš saņems gada balvas «Sējējs» bronzas statuju, diplomu un naudas balvu. Konkursa dalībniekus godinās noslēguma pasākumā 2016. gada rudenī.

Iepazīties ar konkursa nolikumu, vērtēšanas kritērijiem, pieteikuma veidlapām un citu ar konkursu saistīto informāciju var tīmekļa vietnē www.sejejs.lv.

Viktorija Kalniņa,
Zemkopības ministrijas sabiedrisko attiecību speciālisteDalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
lauksaimniecība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com