Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Aicina pieteikt pretendentus apbalvojumam «Laiks Ziedonim» 13.02.2017. plkst. 11.01

Imanta Ziedoņa fonds «Viegli» jau ceturto gadu aicina pieteikties apbalvojumam «Laiks Ziedonim». Apbalvojumu pasniegs piecās kategorijās: zinātnē, novadpētniecībā, bērniem un jauniešiem, tautsaimniecībā un par dzīvi literatūrā. Pieteikšanās līdz 24. II apbalvojuma tīmekļa lapā www.laiksziedonim.lv. Laureātus paziņos cildināšanas ceremonijā 3. V, Imanta Ziedoņa dzimšanas dienā.

Apbalvojumu zinātnē «Taureņu uzbrukums» pasniegs zinātniekam ar doktora grādu, kas aktīvi nodarbojas ar pētniecību.

Apbalvojumu novadpētniecībā «Kedas» piešķirs cilvēkiem vai cilvēku grupām, kas aizrautīgi un radoši darbojas latviskuma veicināšanā un latviskās kultūras tradīciju izpētē un attīstībā trimdā jeb diasporā.

Apbalvojums tautsaimniecībā «Zemi es mācos» cildinās cilvēkus, kas mācījušies, strādājuši ārvalstīs un šīs zināšanas un prasmes iegulda Latvijas tautsaimniecības attīstībā.

Apbalvojums kategorijā Bērni un jaunieši «Rabarbers» cildinās 13 līdz 25 gadus vecus jauniešus, kas ir  paraugs citiem, kam piemīt drosme iet savu ceļu un kuru dzīvē un darbībā izpaužas visas apbalvojuma vērtības.

Apbalvojums kategorijā Dzīve literatūrā «Bize» cildinās izcilus bibliotekārus.

Pretendents var gan pieteikties pats, gan tikt pieteikts līdz 2017. gada 24. februāra plkst.17.00 tīmekļa  lapā www.laiksziedonim.lv. Apbalvojuma pretendentus martā izvērtēs vizionāri — cilvēki, kas ir kompetenti nomināciju jomā, pārredz un pārzina nozares aktualitātes. Laureātus cildināsim ceremonijā 3.  V, Imanta Ziedoņa dzimšanas dienā.

Apbalvojuma sadarbības partneri — Latvijas Televīzija, Latvijas Radio, ziņu portāls «Delfi», «Sestdiena», žurnāls «Ieva», draugiem.lv un «Mailigen». Apbalvojumu organizē Imanta Ziedoņa fonds «Viegli», atbalsta apdrošināšanas sabiedrība «Ergo» un Borisa un Ināras Teterevu fonds.

Kristīne Tjarve,
Imanta Ziedoņa fonda «Viegli» komunikācijas projektu vadītāja,
tālr.: 29296617, e-pasts: kristine.tjarve@fondsviegli.lv, www.laiksziedonim.lv

 

 

 


Dalies ar šo rakstu:
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com