Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Aicina darbā Būvvaldes vadītāju 30.10.2017. plkst. 08.17

Dundagas novada pašvaldība aicina pieteikties uz Dundagas novada Būvvaldes vadītāja amatu,

Galvenie darba pienākumi:
kontrolēt būvniecības procesa tiesiskumu novadā, atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem;
īstenot Būvniecības likumā un citos būvniecību regulējošos normatīvos aktos noteikto būvvaldes kompetenci;
plānot, organizēt un nodrošināt Būvvaldes darbu, atbildēt par noteikto uzdevumu izpildi
Prasības pretendentiem:
otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība arhitektūras jomā
normatīvo aktu pārzināšana teritorijas plānošanas, būvniecības, Būvvaldes darbības jomā, kā arī Administratīvā procesa likuma izpratne
valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
iemaņas darbā ar datoru biroja programmatūru un biroja tehniku;
augsta atbildības izjūta un spēja strādāt kolektīvā;
vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:
profesionālās pilnveidošanās un izglītošanās iespējas;
stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;

Pretendentus lūdzam CV un motivācijas vēstuli ar norādi «Būvvaldes vadītāja vakance» sūtīt Dundagas novada pašvaldībai Pils ielā 5, Dundaga, LV-3270 vai uz e-pastu vakances@dundaga.lv līdz 2017. gada 1. novembrim.

Uzziņas pa tālruni: 63237850

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
pašvaldība, darbs
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.