Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Adoptētāju apmācība Talsos 28.06.2017. plkst. 15.43

Bāriņtiesa aicina uz adoptētāju apmācībām Talsos. Nodarbības notiks Lielajā ielā 1, Talsos,  9., 16., 23. un 30. septembrī, 7., 21. un 28. oktobrī,  11. un  25. novembrī un 2. decembrī no plkst. 9.30 līdz 15.30.

Apdomājiet, apspriedieties ar ģimeni un sazinieties ar Dundagas novada pašvaldības bāriņtiesas vadītāju Dainu Dēvitu pa tālruni 63237854 vai 20220495!

 

Programmas mērķis: Pilnveidot potenciālo adoptētāju zināšanas adopcijas tiesiskajā regulējumā, bērnu, ģimenes psiholoģijā, kā arī bērna veselības aprūpē, kas potenciālajiem adoptētājiem ļautu pilnīgāk izprast adoptējamo bērnu emocionālās vajadzības, jautājumus, kas saistīti ar bērna veselības aprūpi un citiem  ģimenei kopumā svarīgiem jautājumiem.

Tēmas: Adopcijas tiesiskais regulējums (adopcijas procesu regulējošie normatīvie akti, ģimenes funkcijas, attīstības dinamika, ģimeņu dažādība, adopcijas motīvi, resursi un ierobežojumi u.c.).

Bērna ienākšana ģimenē (bērnu attīstība un vecuma īpatnības, bērnu audzināšana un disciplinēšana, bērna agrīnais  traumatisms un tā sekas, institūciju un speciālistu kompetence, palīdzība, atbalsts, sadarbība ar iestādēm u.c.).

Bērna veselības aprūpe. Pirmā palīdzība.

 

Cerot uz sadarbību, Daina Dēvita

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
bērni
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com