Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Acinām uz mazuļu salidojumu «Esmu dzimis Ventspilī» 22.05.2019. plkst. 10.17

Vasara tuvojas straujiem soļiem un mēs to sagaidīsim Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Mazuļu salidojumā «Esmu dzimis Ventspilī» 2019!

Pasākums norisināsies pie Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas galvenās ieejas Vasarnīcu ielā, zālāja zonā, 1. jūnijā plkst. 11.00. Galvenā pasākuma tēma ir burbuļi — krāsaini, ar dūmiem, neplīstoši, lieli un mazi — tie priecēs un izklaidēs salidojuma apmeklētājus.

Katru gadu mazuļu salidojums apvieno ģimenes un dzemdību nodaļas medicīnas personālu sirsnīgā atkalredzēšanās pasākumā. Pasākumā gan lielākos, gan mazākos viesus priecēs muzikāli izpildījumi, radošas darbnīcas, rotaļas, burbuļi...

Ierasts, ka pasākumā būs iespēja apskatīt izveidoto attēlu kolāžu ar Ventspils dzemdību nodaļā dzimušajiem mazuļiem, kuras iepriekš ir iesūtījuši jaunie vecāki. Kolāžu pēc pasākuma uz laiku būs iespēja apskatīt arī slimnīcas reģistratūrā, savukārt pēc tam tā tiks pievienota blakus iepriekšējo gadu veidotajām kolāžām dzemdību nodaļā.

Tradicionāli varēs iemūžināt pasākuma mirkļus foto stūrītī kopā ar saviem tuviniekiem, kā arī dzemdību nodaļas personālu. Pasākumā īpašie viesi ir ne tikai ģimenes un dzemdību nodaļas darbinieki, bet arī darbinieki, kas ir devušies pensijā.

Uz tikšanos Burbuļu ballītē mazuļu salidojumā «Esmu dzimis Ventspilī» 2019!

Pasākums ir bez maksas.

 

Marija Marlēna Krekovska,
Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com