Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Acina darbā bibliotekāru 24.09.2020. plkst. 14.03

Dundagas novada Centrālā bibliotēka aicina darbā bērnu nodaļas vecāko bibliotekāru (profesijas kods: 2622 02) uz nenotiektu laiku, kurš nodrošinātu bērnu lasīšanas veicināšanu Dundagas novadā, inovatīvu darba formu ieviešanu darbā ar bērniem.

Uz vakanci var pieteikties jebkurš pilngadīgs LR pilsonis, kurš iesniedzis pieteikumu kopā ar visiem nepieciešamajiem pretendentu atlases dokumentiem.

Prasības pretendentiem (-ēm):

  • Augstākā akadēmiskā vai augstākā profesionālā izglītība bibliotēku vai augstākā izglītība citā radniecīgā jomā; 1. līmeņa profesionālā augstākā jeb koledžas izglītība bibliotēku vai citā radniecīgā jomā. Esot izglītībai radniecīgā jomā būs jāturpina izglītība, iegūstot bibliotekāra kvalifikāciju.
  • Darba pieredze bibliotekārajā vai citās jomās darbā ar bērniem, tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Informācijas iegūšanas un analīzes prasmes.
  • Teicamas datorprasmes.
  • Precizitāte.
  • Labas sadarbības veidošanas un komunikācijas prasmes.
  • Pozitīva attieksme pret darbu, klientiem un kolēģiem.
  • Prasme uzstāties auditorijas priekšā.
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām un vismaz vienu Eiropas Savienības oficiālo valodu profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā.

Galvenie pienākumi:

  • Nodrošināt iestādes nolikumā noteikto funkciju izpildi.
  • Organizēt Bērnu nodaļas darbu.
  • Organizēt Dundagas pagasta un novada mērogā bibliotēku, literatūru un lasīšanu popularizējošus pasākumus.
  • Sadarbībā ar skolām, pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņiem īstenot lasīšanas veicināšanas programmas – Bērnu/Jauniešu/Vecāku žūrija, Grāmatu Starts, Skaļās lasīšanas sacensības, Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļas grāmatu lasījumi u.c.
  • Veikt inovatīvu  darba formu ieviešanu darbā ar bērniem (akcijas, konkursi, viktorīnas u. c. pasākumi).
  • Piedalīties ar iestādes darbību vai darbības uzlabošanu saistītu projektu realizācijā.

Pieteikuma dokumenti:

  • Dzīves apraksts (CV Europass formātā).
  • Motivācijas vēstule ietverot redzējumu par Bērnu nodaļas darbu.
  • Izglītības dokumentu kopijas.
  •  Var iesniegt amata pienākumu izpildei atbilstošu papildus apmācību apliecinošu dokumentu (iegūti pēdējos 3 gados), tai skaitā svešvalodu apguves, kopijas.
  • Var iesniegt rekomendācijas un atsauksmes.

Mēs piedāvājam:

  • Slodzes tips:  viena vesela slodze;
  • Atalgojumu no 712 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • Darba uzsākšana  ar 02.11.2020.
  • Profesionālās kompetences pilnveides iespējas.
  • Drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi.
  • Interesantu un dinamisku darbu.

Pieteikumu, kam jāsatur visi iesniedzamie un prasībām atbilstošie dokumenti, var iesūtīt pa pastu, norādot adresātu – Dundagas novada Centrālā bibliotēka, Talsu iela 7, Dundaga, Dundagas pagasts, Dundagas novads, LV-3270, iesniegt personīgi slēgtā aploksnē Dundagas novada Centrālajā bibliotēkā, darba laikā, uz aploksnes jābūt norādei «Vakancei uz bērnu nodaļas vecākā bibliotekāra amatu» vai iesūtīt e-pastā biblioteka@dundaga.lv, ar norādi «Vakancei uz bērnu nodaļas vecākā bibliotekāra amatu».

Pieteikums jāiesniedz vai jāiesūta līdz 2020. gada 12. oktobrim plkst. 17.00. Pēc šī termiņa iesniegtie, iesūtītie vai saņemtie pieteikumi netiks vērtēti.

Pieteikumu izvērtēšanas komisija sazināsies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti dalībai darba intervijā.

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances kandidātu atlases norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā, atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām un Darba likumam.

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
darbs, bibliotēka
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.