Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

A/s «Sadales tīkls» veikums 06.11.2014. plkst. 08.52

Elektroapgādes uzlabošanai Talsu, Dundagas un Rojas novadā a/s «Sadales tīkls» šogad īsteno  41 investīciju projektu,  ieguldot vairāk nekā 764 000 €, lai rekonstruētu savu laiku nokalpojušās gaisvadu elektrolīnijas: nomainītu balstus un vadus, modernizētu elektrotīklu un gaisvadu elektrolīnijas pārbūvētu kabeļu līnijās.

Lai uzlabotu piegādātās elektroenerģijas kvalitāti, a/s «Sadales tīkls» šogad Dundagas novadā īsteno 5 investīciju projektus par vairāk nekā 71 tūkstoti eiro.

Apjomīgi  darbi paveikti Kolkas pagastā, kur pārbūvēta 4,5 km gara vidējā sprieguma gaisvadu elektrolīnija un renovētas sadalnes pagasta centrā — Kolkā.

Dundagas pagastā šogad rekonstruēts 4,1 km vidējā sprieguma gaisvadu elektrolīnijas un izbūvētas trīs jaunas transformatoru apakšstacijas. Kopumā piegādātās elektroenerģijas kvalitāte un drošums Dundagas novadā uzlabosies 335 a/s  «Sadales tīkls» klientiem.

Lai sniegtu informāciju par šā gada lielākajiem a/s «Sadales tīkls» investīciju projektiem, uzņēmuma interneta lapā www.sadalestikls.lv  ir publicēta karte, kura attēlo ziņas par lielākajiem elektrotīkla attīstības projektiem 2014.gadā.

 

Tatjana Smirnova,
a/s «Sadales tīkls» komunikācijas speciāliste
Tālr. 67728823, tatjana.smirnova@sadalestikls.lv

Dalies ar šo rakstu:
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com