Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

60 jaunumi tūristiem Latvijas reģionos 27.05.2021. plkst. 08.14

Latvijas reģionos, ieguldot 68 miljonus eiro, no jauna izveidoti un atjaunoti teju 60 kultūras un dabas mantojuma objekti – muižas, pilis, baznīcas, katedrāles, muzeji, dabas takas, dārzi, estrādes, torņi, tilti, promenādes, pludmales un citi objekti. Epidemioloģiski drošā veidā aicinot Latvijas iedzīvotājus apmeklēt jaunos tūrisma objektus, Kultūras ministrija 26. maijā uzsāk informatīvo kampaņu «Atrastā Latvija».

Tās laikā būs pieejama mājaslapa www.atrastalatvija.lv, kurā varēs uzzināt vairāk par atjaunotajiem un jaunuzceltajiem kultūras un dabas mantojuma objektiem, tajos veiktajiem ieguldījumiem, gūt praktisku informāciju par objektu apmeklējumu un piedalīties Latvijas atrašanas spēlē.

Visi objekti sarindoti septiņos kultūras un dabas mantojuma ceļos, tūrisma maršrutos, kas caur pagātni palīdzot ceļotājam ieraudzīt Latvijas šodienu.

Par iespēju apmeklēt un iepazīt objektus Latvijas vēstīs mājas lapa atrastalatvija.lv, septiņu TV raidījumu cikls «Atrastā Latvija», video interneta vidē, ka arī citi informatīvie materiāli. Informācu izplatīs arī Latvijas tūrisma informācijas centri un citas organizācijas.

Kultūras ministrija aicina būt atbildīgiem un, apmeklējot objektus, ievērot valstī spēkā esošos epidemioloģiskās drošības pasākumus. Šobrīd visus objektus iespējams aplūkot no ārpuses, iekštelpu apmeklējums būs atkarīgs no epidemioloģiskās situācijas valstī, par ko iedzīvotāji tiks informēti.

 

Pēc Kultūras ministrijas publicitātes materiāla. Sīkākas ziņas pielikumā


Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Pievienotie faili
Preses pazņojums
Atslēgvārdi
tūrisms
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com