Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

3. jūnijā vēlēsim novada domi! 21.05.2017. plkst. 12.13

3. jūnijā notiks pašvaldību vēlēšanas. Kā ierasts, Dundagas novadā tas būs iespējams 5 iecirkņos: Dundagā — Dundagas pilī, Mazirbē — Mazirbes skolā, Vīdalē — Vīdales skolā, Kaļķos — «Ozolos», Kolkā — Tautas namā. Dundagas novadā ir reģistrēti 3 deputātu kandidātu saraksti: «Mūsu cilvēkiem», «Strādāsim kopā» un «Mūsu novadam». Pavisam pieteikti ir 29 deputātu kandidāti, no kuriem novada domes sastāvā var ievēlēt tikai 9.

Visi vēlēšanu iecirkņi būs atvērti:
29. maijā plkst. 16.00–20.00,
30. maijā plkst. 9.00–13.00.

Iepriekšējā nobalsošana:
31. maijā plkst. 17.00—20.00,
1. jūnijā plkst. 9.00–12.00,
2. jūnijā plkst. 10.00–16.00.

Vēlēšanu dienā, 3. jūnijā, plkst. 7.00–22.00.


Vēlētājiem, kas vēlēšanu dienā nevarēs doties uz vēlēšanu iecirkņiem, ir iespēja nobalsot 3 dienas iepriekš visos iecirkņos.

Pašvaldību vēlēšanās var doties balsot gan ar pasi, gan personas identifikācijas karti.
Ar iesniegtajiem kandidātu sarakstiem un viņu priekšvēlēšanu programmām no 29. maija līdz 3. jūnijam var iepazīties Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) interneta lapā, kā arī visos vēlēšanu iecirkņos. Iecirkņu darba laiki būs izlikti pie iecirkņiem, publicēti novada pašvaldības interneta lapā, kā arī CVK vietnē.

Nobalsot varēs arī dzīvesvietā, pirms tam iesniedzot vēlēšanu komisijai rakstisku pieteikumu, kurā ir norādītas šādas ziņas: vārds, uzvārds, personas kods, atrašanās vietas adrese, neierašanās iemesls (pieļaujami divi: veselības stāvokļa dēļ vai ja ir slimnieka kopējs), datums, paraksts. Pieteikumu veidlapas var saņemt vēlēšanu iecirkņos, novada domē, interneta vietnēs un tie jāiesniedz līdz 3. jūnija plkst.12.00.

Atgādinājums! Balsojot, no vēlēšanu komisijas izsniegtajām 3 vēlēšanu zīmēm, ir jāizvēlas tikai viens saraksts! Izvēloties sev pieņemamo deputātu kandidātu sarakstu, par katru tajā esošo kandidātu tiek nodota 1 balss. Vēlēšanu zīmē ir iespējams izdarīt atzīmi „+”, ja īpaši atbalstāt šo kandidātu, un svītrot kādu no sarakstā esošajiem, ja neatbalstāt. Atzīmes „+” un svītrojumi pēc balsojumu apkopošanas var izmainīt kandidātu kārtas numuru, kam, savukārt, var būt nozīme lai iekļūtu domes sastāvā.

Informāciju par visiem neskaidriem jautājumiem, tai skaitā arī par savu vēlēšanu iecirkni, var saņemt pa tālruni 63237850.

Sandra Kokoreviča,
Dundagas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
vēlēšanas
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com