Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

2014. gada jūnija «Dundadzniekā» lasiet... 16.06.2014. plkst. 14.54

Vienreizēji, bagātīgi, aizraujoši. «Caur Undžavas mežiem pie lībiešiem», ar šādu moto notika piektās Slīteres ceļotāju dienas.

Par pašvaldībām un nozares politiku. Par galveno Latvijas pašvaldību savienības 25. kongresā stāsta domes priekšsēdētājs Gunārs Laicāns, savukārt vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš, viesodamies novadā, klāsta nozares ministrijas vadlīnijas un sola kalpot pašvaldībām.

99+41=140. Jūs uzminējāt, runa ir par aptaujas anketām, proti, kādu vēlamies redzēt mūsu avīzi.  Pirmais skaitlis norāda anketu skaitu, ko saņēmām papīra veidā, otrais — ko mums atsūtīja internetā, savukārt 140 ir kopskaits. Gluži labs «cipars», un atbildes, īpaši jau ierosinājumi, ir interesanti.

Tāda sajūta, ka mūs novēro. Šajā gadījumā uzreiz nav jādodas pie ģimenes ārsta, jo Dundagas centrā tiešām darbojas vairākas novērošanas kameras. Kā saka lietpratēji, pašu drošībai un mieram.

Kā Sprīdīši pasaulē... Dvīņubrāļi ar Dundagas izcelsmi, Latvijā pazīstamie bārmeņi Inguss un Andris Reizenbergi, piedāvā ko vairāk nekā kokteiļu receptes.

Vislielākā skola ir dzīve. Par savu ticības ceļu un tālajā Indijā piedzīvoto stāsta Viljams Jānbergs.

Bērniem brīvā laika pavadīšanas laukums, mūziķiem ducis jaunu instrumentu, makšķerniekiem un citiem dabas draugiem — labiekārtota Zēņu dīka apkaime. Trīs projekti Kolkā.

Bākas būve, vēja koka ieskandināšana, lībiešu zelts un lībiešu kājgrieži. Kad vides diena ir vides naktī...

Labākie no labākajiem, gudrākie no gudrākajiem un mīļākie no mīļākajiem (tas jau par vecākiem). Mācību gada izskaņā.

Ieraudzīt, sapņot, sadarboties. Ko piedāvāja Pūkpētnieku klubiņš?


No 22. jūnija vaicājiet pēc «Dundadznieka» novada veikalos. Vai abonējiet to pastā! Vēlāk varat «Dundadznieku» izlasīt arī internetā.

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
avīze
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com