Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

2014. gada jūlija pirmajā «Dundadzniekā» lasiet... 08.07.2014. plkst. 13.53

«Krietni sarežģītāk, nekā biju domājis». Saruna ar novada domes priekšsēdētāju Gunāru Laicānu par aizvadīto gadu domē un novadā.

Beigta balle Kolkā? Pēc Jāņu balles pārdomās dalās pasākuma rīkotājas — Inora Sproģe un Evita Ernštreite.

Sabiedriskās kārtības nodrošināšana novadā. 2012. un 2013. gadu salīdzina pašvaldības policijas vecākais inspektors Jānis Simsons.

Projekts pēc projekta. Biedrības «Ziemeļkurzemes biznesa asociācija» paveiktais ES Lauku un Zivsaimniecības fondu apguvē, lifts Dundagas Veselības centrā — daļa no projekta LLIV–322 «Mana sociālā atbildība» («My Social Responsibility»), pieteikšanās pašvaldības projektu konkursā «Atbalsts vietējo iniciatīvu projektiem».

«Man ir liels prieks, ka atgriezāmies, būdami vēl jauni, — varēsim šeit daudzas lietas izdarīt.» Vilnis un Tamāra Kaudzes par atgriešanos un dzīvi Dundagā.

Kolkas bākai — 130! Jubileja, kas pulcēja, uzjundīja un rosināja.

«Labi mācīties ir vērts!» Lelde Bēķe, Rudīte Bērziņa, Madara Enzele, Terēza Lepere un Alise Ralle — Vītola fonda stipendiātes. Stipendijas viņām maksās SIA «Kurekss».

Vērotājs, Brūnaļa, Saulriets... Interesanta izstāde «Līvu krasts. Katram savs stāsts» Lībiešu tautas nama 2. stāvā. Apskatāma līdz 20. VII.

 

No 10. jūlija vaicājiet pēc «Dundadznieka» novada veikalos. Vai abonējiet to pastā! Vēlāk varat «Dundadznieku» izlasīt arī internetā.

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
avīze
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com