Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

1. un 2. jūnijā Dundagas novadā pirmo reizi Latvijā notiks «Mājas kafejnīcu dienas» 21.01.2019. plkst. 09.58

Atvērtās mājas kafejnīcas darbosies Slīteres ceļotāju dienu laikā. Mājas kafejnīcu dienu ideja aizgūta no Igaunijas, kur Setomā tās darbojas jau septiņus gadus, bet Kihnu salā pagājušā gadā notika pirmo reizi. Lai dalībnieki varētu atbilstoši sagatavoties, līdz svētku norisei tiks organizētas vairākas apmācības. Tās notiks  Igaunijas un Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projektā «Etnisko kultūrtelpu attīstība kā tūrisma galamērķis «UNESCO – tourism»» ar Eiropas reģionālās attīstības fonda atbalstu.

Pirmā interesentu tikšanās notika 17. janvārī, kur projekta vadītāja Ilze Šteina iepazīstināja ar projekta ideju, Iveta Bekmane-Avota dalījās iespaidos par redzēto un piedzīvoto Igaunijā.  Savukārt pasākumu noformētāja un dekoratore Kristīne Mateviča pastāstīja, kā ar vienkāršiem paņēmieniem, izmantojot paša sētā un mājā esošos priekšmetus, veidot mājas kafejnīcas noformējumu.

Sižets TV https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/18.01.2019-libiesu-krasta-atvers-majas-kafejnicas.id149331/?fbclid=IwAR0K-X3_DqA4spP7CYsbAUu_dKO3t7wAzHazKAlcmsq2FJtaM0Y3EELFqS0

 

Inguna Pekmane
sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
UNESCO – tourism
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com