Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Baznīcu nakts 20.05.2022. plkst. 13.10

28. maijā norisināsies ikgadējais kultūras notikums «Baznīcu nakts».Šogad Baznīcu naktij pievienojas Latvijas sakrālajam mantojumam veltītā «Atvērto baznīcu diena» – vairāk nekā 170 Latvijas dievnamu būs atvērti apmeklētājiem no pulksten 10.00 līdz 22.00 un līdz pat 24.00. Iecere ir iedibināt tradīciju, ka vienu dienu gadā lielākā daļa Latvijas baznīcu ir atvērtas apmeklētājiem vienā dienā, vienā laikā, aicinot iepazīt tuvāk Latvijas kristīgo baznīcu sakrālo mantojumu.


Saulespuķes vienotai Eiropai kopā ar Ukrainu 19.05.2022. plkst. 16.18

No marta Latvijā norit akcija «Saulespuķes vienotai Eiropai kopā ar Ukrainu», kurā aicina iestādīt vai iesēt savu saulespuķi, lai paustu atbalstu Ukrainas tautai. Atsaucība no iedzīvotājiem un iestādēm ir ļoti liela, taču ar mums ir sazinājušies cilvēki, kuri norāda, ka labprāt iesaistītos akcijā, bet nav pieejams dārzs vai zemes pleķītis, kur droši iestādīt vai iesēt saulespuķes.


Dundagas pils atklāj tūrisma sezonu un trīs jaunas izstādes 17.05.2022. plkst. 13.39

15. maijā Dundagas pils atklāj tūrisma sezonu un trīs jaunas izstādes: Ievas Krūmiņas «Vēlmju lauks», Miķeļa Fišera «Debesis pār Palanku 6 dienas» un Dundagas pils lietišķās mākslas kolektīva izstādi «Spilveni kā mākoņi» (vadītāja Sandra Dadze). Visas izstādes būs apskatāmas līdz 4. septembrim.


Saslimstības ar Covid-19 statistika 15.05.2022. plkst. 00.15

Līdz 17. maijam Talsu novadā inficēšanās ar Covid-19 kopumā ir atklāta  12287 cilvēkiem.

Slimību profilakses un kontroles centra veidotās kartes adrese ir arcg.is/TH51C.

Ar visu statistiku var iepazīties Latvijas Atvērto datu portālā data.dov.lv. Sekojot tiem līdzi ikdienā, redzam, ka reizēm mainās arī vakardienas vai aizvakardienas skaitļi. Laikam ne vienmēr tiek pareizi norādīta jaunos slimnieku dzīvesvieta, kas vēlāk tiek labota.


Goda raksts VUGD Dundagas posteņa ugunsdzēsējam glābējam Modrim Geršmanim 13.05.2022. plkst. 15.40

Atzīmējot Ugunsdzēsības Latvijā 157. gadadienu un godinot ieguldījumu Latvijas un tās iedzīvotāju drošības stiprināšanā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigādes amatpersonām un sadarbības partneriem piešķirti VUGD apbalvojumi.

Tostarp Goda rakstu saņems Dundagas posteņa ugunsdzēsējs glābējs Modris Geršmanis.

Apsveicam!


Ģitāristi Jelgavā 13.05.2022. plkst. 15.34

11. maijā Jelgavas mūzikas vidusskolā notika konkurss «Latvijas gada ģitārists – 2022». Skolu pilnībā bija pārņēmušas ģitāras skaņas. Tās skanēja visur – klasēs, abās zālēs, arī foajē pie garderobes.

Konkursā piedalījās gandrīz simts audzēkņi no visas Latvijas. Un viens no viņiem arī Dundagas Mākslas un mūzikas skolas 2. ģitāras klases audzēknis Filips Liepa.  Filipam šis bija pirmais konkurss, arī pirmā tik nopietnā uzstāšanās. Konkursanti startēja piecās vecuma grupās. Savā grupā Filips bija viens no jaunākajiem un mazāk pieredzējušajiem dalībniekiem. Viņš saņēma no žūrijas atzinīgus vārdus par muzikalitāti, ļoti labu, patīkamu skaņu, pareizu stāju, arī par interesanti izveidoto skaņdarba dinamisko plānu. Par to jāpateicas Filipa skolotājai Marutai Zemturei.

Filipam priekšā vēl daudz konkursu un koncertu. Arī turpmāk veiksmi un panākumus viņam un skolotājai Marutai Zemturei!


Slīteres Nacionālā parka Ceļotāju dienas «Dārgumus meklējot» 13.05.2022. plkst. 10.58

Dabas aizsardzības pārvalde sadarbībā ar Dundagas Tūrisma informācijas centru un vietējiem uzņēmējiem 4. un 5. jūnijā interesentus ielūdz uz jauna formāta Slīteres Nacionālā parka Ceļotāju dienām ar saukli «Dārgumus meklējot». Dārgumus varēs meklēt 46 punktos, kuros būs jāatmin mīkla vai jāizpilda uzdevums. Desmit čaklākos mīklu un uzdevumu risinātājus gaidīs pārsteiguma balvas.


Ģimenes dienas koncerts 10.05.2022. plkst. 16.24

Esiet mīļi gaidīti Ģimenes dienas koncertā 15. maijā Dundagas parka estrādē, sliktos laika apstākļos — Dundagas pilī.

Plkst. 14.00 mūsdienu deju kolektīva «Sensus» koncerts.
Plkst. 14.30 Māra Blāzes muzikālais sveiciens.


Latvijas jaunatnes čempionāta pavasara posma finālsacensībās volejbolā U–13 grupas zēniem izdodas izcīnīt augsto 3. vietu 09.05.2022. plkst. 13.33

23. un 24. aprīlī Cēsu sporta kompleksā norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāta pavasara posma fināls volejbolā U–13 grupas zēniem.

Divpadsmit komandas savā starpā divu dienu laikā izspēlēja apļa turnīru, noskaidrojot fināla vietu sadalījumu.

1. vieta – Rīgas Volejbola skola 1 (M. Vensbergs)
2. vieta – Jēkabpils Sporta skola 1
3. vieta – Talsu NSS/Dundaga    (G. Lapiņa)  (19 komandu konkurencē)

Komandā uzvaru palīdzēja kaldināt sekojoši Dundagas vidusskolas  audzēkņi — Rūdolfs Dambergs, Emīls Rozenbergs, Ernests Napskis,  Alekss Apse, Tomass Silavs, Mārcis Sudmals un Niklāvs Mauriņš.

Tomass Silavs, komandas kapteinis un komandas labākais spēlētājs, ar savu labu tehnisko spēli ir iekarojis citu skatītāju un treneru simpātijas.

Gundega Lapiņa


Mūsu volejbolistu panākumi 09.05.2022. plkst. 13.29

7. un 8. maijā Daugavpils Volejbola skolā norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāta pavasara posma finālspēles volejbolā U–15 grupas zēniem.

Sešas komandas savā starpā divu dienu laikā izspēlēja spēles, noskaidrojot fināla vietu sadalījumu.

Vienpadsmit komandu konkurencē mūsu Dundagas vidusskolas zēni valstī ieguva godalgoto 2. vietu, piekāpjoties Rīgas Volejbola skolai (M. Vensbergs).                                  

Komandā uzvaru palīdzēja kaldināt Dundagas viduusskolas  audzēkņi: Kevins Krasons, Deivids Sidra,  Sandijs Zumbergs, Emīls Grīnerts,  Ingars Blumbergs,  Kristers Šulcs un Niks Martins Dišlers

Turnīra labākais spēlētājs bija Niks Martins Dišlers.             


Muzeju nakts «Kubalu skolā-muzejā» 06.05.2022. plkst. 15.27

14. maijā no plkst. 18.00 līdz 22.00 Kubalu skolā-muzejā norisināsies  ikgadējā Muzeju nakts. Šī gada pasākuma nosaukums ir «Pavasaris senajā skolā».

Ar Muzeja nakti atklājam jubilejas gadu — skolas ēkai 180 un muzejam 50 gadu.


Rīgas pilī sveic 2021. gada ģimenes ārstus un ģimenes ārsta māsu no Dundagas 03.05.2022. plkst. 11.40

29. aprīlī Rīgas pilī Valsts prezidents Egils Levits un Andra Levites kundze sveica akcijas „Meklējam labu ģimenes ārstu” laureātus – 2021. gada ģimenes ārstus un ģimenes ārsta māsu. Augsto novērtējumu saņēmušas arī mediķes Dundagā – ģimenes ārste Asja Felta un ģimenes ārsta māsiņa Munda Egle.


1 2 3 4 ... 353