Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Autobusa maršruti

I/k «Auto un būve» autobusu maršruti

no 01.10.2018. līdz 20.06.2019

Kursē pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās.

 

Dundaga–Mazirbe–Kolka (6001)

 

No rīta

Pēcpusdienā

Dundaga

↓ 6:40

8:17

↓ 16:10

18:52

Mazā skola

8:15

16:17

Neveja

6:50

8:07

16:25

18:42

Slītere

6:54

8:03

16:29

17:38

Mazirbe

7:03

7:54

16:38

17:29

Pitrags

7:11

7:46

16:46

17:21

Saunags

7:16

7:41

16:51

17:16

Vaide

7:19

7:38

16:54

17:13

Kolka

7:27

↑ 7:30

17:02

↑ 17:05

 Vīdale–Kaļķi ( 6008) 

 

No rīta

Pēcpusdienā

Dundaga

↓ 7:05

17:35

Alakste

7:10

17:30

Kaļķi

7:14

17:26

Žagatas

7:17

17:23

Akmeņdārzi

7:20

17:20

Brieži

7:30

17:10

Rīgzemes

7:40

17:00

Vīdale

7:45

16:55

Vecvagari

7:48

16:52

Zaķi

7:50

16:50

Mazā skola

7:58

16:42

Dundaga

8:00

↑16:40

 Tiņģere (5998)

 

No rīta

Pēcpusdienā

Dundaga

↓ 8:00

↓ 15:50

Mazā skola

15:52

Eniņi

8:05

15:55

Dinsberga muzejs

8:07

15:57

Plintiņi

8:09

15:59

Tiņģere

8:19

16:09

Plintiņi

8:29

16:19

Dinsberga muzejs

8:31

16:21

Eniņi

8:33

16:23

Mazā skola

8:36

Dundaga

8:38

16:28

 Sabdagas (6000)

 

No rīta

Pēcpusdienā

Dundaga

↓8:20

↓16:00

Mazā skola

16:02

Sabdagas

8:26

16:08

Mazā skola

8:31

Dundaga

8:33

16:13

 Kaļķi (6011)

 

No rīta

Pēcpusdienā

Dundaga

↓ 6:55

18:56

Alakste

7:00

17:51

Piltene

7:04

17:46

Kaļķi

7:09

17:42

Seņķi

7:14

17:37

Kaļķi

7:19

17:32

Alakste

7:26

17:25

Jaunšķēpiņi

7:33

17:18

Dundaga

7:41

↑ 17:10

 Neveja–Oste (5999)

 

No rīta

Pēcpusdienā

Dundaga

↓ 7:45

17:10

Mazā skola

Oste

7:55

16:00

Neveja

8:00

16:55

Mazā skola

8:13

16:42

Dundaga

8:15

↑ 16:40

 Pāce (6009) 

 

No rīta

Pēcpusdienā

Dundaga

↓ 8:15

↓ 16:05

Mazā skola

16:07

Pāce

8:23

16:15

Jaunķeģi

8:26

16:18

Kaziņas

8:29

16:21

Jaunķeģi

8:32

16:24

Pāce

8:35

16:27

Mazā skola

8:43

Dundaga

8:45

16:35

 Kaļķi–Žagatas (5997)

 

Pēcpusdienā

Dundaga

↓ 14:55

Mazā skola

14:57

Alakste

15:03

Kaļķi

15:07

Žagatas

15:10

Akmeņdārzi

15:13

Žagatas

15:16

Seņķi

15:21

Kaļķi

15:26

Alakste

15:30

Dundaga

15:35

 

 

Tālruņi uzziņām: 63232318 un 29921595.