Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Autobusa maršruti

I/k «Auto un būve» autobusu maršruti

 Autobusu kustības saraksts  no  21.06.2017. līdz 31.08.2017.

 

 

Dundaga–Pāce–Dundaga (6009)

 Pirmdien, trešdien, piektdien

 

NO RĪTA

PĒCPUSDIENĀ

Dundaga

↓8.25

↓15.45

Mazā skola

15.48

Pāce

8.35

16.00

Jaunķeģi

8.37

16.02

Kaziņas

8.40

16.05

Jaunķeģi

8.43

16.08

Pāce

8.45

16.10

Mazā skola

8.52

Dundaga

8.55

16.20

 

Dundaga–Vīdale–Dundaga (6008)

 Pirmdien, trešdien, piektdien 

 

NO RĪTA

PĒCPUSDIENĀ

Dundaga

↓7.10

17.25

Alakste

7.15

17.20

Kaļķi

7.20

17.15

Žagatas

7.25

17.10

Akmeņdārzi

7.30

17.05

Rīgzemes

7.40

16.55

Vīdale

7.45

16.50

Zaķi

7.50

16.45

Mazā skola

7.55

16.40

Dundaga

8.00

↑ 16.30

 

Dundaga–Kolka–Dundaga (6001)

 Otrdien, ceturtdien, piektdien

 

NO RĪTA

PĒCPUSDIENĀ

Dundaga

↓6.30

8.25

↓16.15

18.10

Mazā skola

8.15

16.16

Neveja

6.40

8.10

16.25

18.00

Slītere

6.45

8.05

16.30

17.55

Mzirbe

6.55

7.55

16.45

17.45

Pitrags

7.05

7.50

16.55

17.35

Saunags

7.10

7.45

17.00

17.30

Vaide

7.15

7.40

17.05

17.25

Kolka

7.25

↑ 7.30

17.10

↑17.15

 

Tālrunis uzziņām: 63232318, mob. 29921595.