Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Skaistākā lauku saimniecība 29.06.2015. plkst. 11.59

Līdz 31. VII ikviena zemnieku saimniecība, kas izveidojusi skaistu lauku sētu, var pieteikties konkursam «Skaistākā lauku saimniecība 2015», tāpat pieteikumus ir aicināts sūtīt ikviens, kas zina kādu skaistu un ražīgu lauku saimniecību.

Latvijas vadošā piena pārstrādes uzņēmuma «Food Union» un Latvijas lauku dzīvesstila žurnāla «Ievas Māja» kopīgi rīkotais konkurss notiek jau ceturto gadu. Izvērsts konkursa nolikums atrodams http://www.manizurnali.lv/IEVAS_MAJA/SKAISTAKA_LAUKU_SAIMNIECIBA_2015/.

Konkursā vērtēs gan saimniecības tēlu no ceļa rādītāja un izpļauta grāvja līdz pagalmā lepni paceltam karogam, gan to, kā saimniekošana sadzīvo ar koptu dārzu, īpašu uzmanību pievēršot latviešu tradicionālo un kultūrvēsturisko elementu saglabāšanai, prasmīgai saimniekošanas savienošanai ar dzīvojamo zonu un tradīciju nodošanai jaunajai paaudzei.

Šogad konkursā atvērta jauna sadaļa «Labākā jaunā saimniecība 2015», lai izceltu tās skaisti sakoptās zemnieku saimniecības, kas dibinātas no jauna vai pārņemtas no dzimtas vecākās paaudzes pēdējos piecos gados.

Lai pieteiktos, jāsūta zemnieku saimniecības nosaukums, saimnieka vārds, uzvārds, adrese un dati saziņai, kā arī pieteicēja vārds, uzvārds un dati saziņai uz saimnieciba@santa.lv līdz 31. VII.

Konkursa uzvarētājs balvā no «Food Union» saņems apmaksātu braucienu divām personām uz Berlīnes Zaļo nedēļu — pasaules lielāko starptautisko pārtikas lauksaimniecības un dārzkopība izstādi nākamgad no 15. līdz 24. I, kā arī citas vērtīgas dāvanas no «Food Union» un žurnāla «Ievas Māja». Visus konkursa finālistus aicinās uz svinīgo apbalvošanu pieņemšanā pie Valsts prezidenta.

 

Harijs Panke, padomes priekšsēdētāja vietnieks

Papildinformācija: linda.mezgaile@mmacomms.lv, tel. 29772050

 

Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com