Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Seminārs jauniešiem 05.09.2014. plkst. 13.25

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar SIA «Ķemers Business and Law Company» 1. X plkst. 10.00 Talsu novada Bērnu un jauniešu centrā Talsos, Brīvības ielā 17 a, rīko bezmaksas semināru 10.–12. klašu skolēniem par uzņēmējdarbības būtību un inovācijas atbalsta iespējām.

Tēmas: kā attīstīt un īstenot savas radošās biznesa idejas, kā uzsākt inovatīvu uzņēmējdarbību pēc izglītības iegūšanas, kā papildināt skolā gūtās zināšanas un attīstīt prasmes, kas vajadzīgas, attīstot biznesu, un kā lietot savas teorētiskās zināšanas ekonomikā.

Semināra vadītāja, uzņēmēja un pasniedzēja Iveta Reinholde, stāstīs, kā vislabāk attīstīt un īstenot savas radošās biznesa idejas, palīdzēs rosināt interesi par inovatīvu uzņēmējdarbību, dalīsies pieredzē un viedoklī, stāstīs par jaunu produktu virzīšanu tirgū un konkurētspējas veicināšanu, palīdzēs attīstīt prezentēšanas prasmes, stāstīs par inovācijas atbalsta iespējām, ko sniedz biznesa inkubatori, Eiropas Biznesa atbalsta tīkls u.c., kā arī citiem tematiem, kas saistīti ar semināra dalībnieku prasmju pilnveidošanu.

Iveta Reinholde — Latvijas Universitātes asociētā profesore, lasījusi lekcijas augstskolās Norvēģijā, Japānā, Lietuvā, Igaunijā, ieguvusi uzņēmumu grāmatvedības kārtošanas un mediatora prasmes, ir pieredze starptautisko un vietēju projektu pieteikumu gatavošanā un vērtēšanā.

Pētniecības intereses saistītas ar reformu un pārmaiņu procesiem valstī, gan  analizējot un novērtējot rīcībpolitiku, gan konsultējot un vadot starptautisku organizāciju — Eiropas Savienības (ES), Pasaules Bankas, Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas — finansētu projektu ieviešanu.

Kopš 2010. gada piedalās interešu izglītībā, sagatavojot un vadot meistarklases par dažādām uzņēmējdarbības tēmām.

Seminārs skolēniem notiek LIAA īstenotajā projektā «Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai», un to līdzfinansē ES  Strukturālie fondi.

 

Elīna Gusāre, vairāk ziņu par semināru pa tel. 28686372

 

Atslēgvārdi
jauniešiem
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com