Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Semināri un projektu konkursi uzņēmējiem 25.05.2015. plkst. 10.48

Seminārs biznesa uzsācējiem par aizdevumu un riska kapitāla programmām

3. VI plkst. 10.00 Rīgā, Attīstības finanšu institūcijas Altum telpās, Doma laukumā 4 notiks seminārs «Aizdevumu un riska kapitāla programmas biznesa uzsācējiem».Tajā topošos un esošos uzņēmējus  informēs par pašlaik pieejamo valsts atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai, kā arī par plānotajiem Eiropas Savienība (ES) fondu atbalsta pasākumiem 2014.–2020. gada plānošanas periodā. 

Seminārā piedalīsies lektori no Ekonomikas ministrijas, Attīstības finanšu institūcijas «Altum», Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, Latvijas Biznesa eņģeļu tīkla, Riska kapitāla asociācijas, kā arī platformas «Labs of Latvia». Pasākumā par savu uzņēmumu izaugsmi un izaicinājumiem pastāstīs SIA «dq makaweli», SIA «Edurio» un SIA «Froont» pārstāvji. 

Dalība pasākumā ir  bez maksas. Aicinām pieteikties līdz 2. VI plkst. 13.00, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. 

Pasākuma darba kārtība publicēta Ekonomikas ministrijas interneta lapā. Papildinformācija par semināru pieejama Ekonomikas ministrijā — Inese Bērziņa, e-pasts: atbalstsuznemejiem@em.gov.lv, tālr.: 67013240.

Semināru rīko Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju «Altum» un «TechHub Riga».  


 

Seminārā Jelgavā stāstīs par nodokļu sistēmu Latvijā

Zemgales plānošanas reģions

Kas jāzina uzņēmējiem par nodokļiem, uzsākot uzņēmējdarbību ar ES struktūrfondu atbalstu? ZPR ES Struktūrfondu informācijas centrs 5. V plkst. 9.30 Jelgavā rīko bezmaksas semināru par nodokļu sistēmu Latvijā — kas jāzina uzņēmējiem par nodokļiem uzsākot uzņēmējdarbību ar ES struktūrfondu atbalstu.

Seminārs norisināsies Jelgavā, Driksas ielā 9, ēdināšanas kompleksa «Silva» 2. stāva konferenču zālē.

Seminārā ar ESF programmas «Atbalsts pašnodarbinātības un uzņēmējdarbības uzsākšanai» prasībām atbalsta pretendentiem iepazīstinās attīstības finanšu institūcijas «Altum» reģionālā centra vadītāja Mārīte Lazdiņa, savukārt Dr. oec. Inguna Leibus no LLU Finanšu un grāmatvedības institūta stāstīs par:

  • nodokļu sistēmu Latvijā, uzņēmuma kā nodokļu maksātāja pienākumiem, tiesībām un atbildību;
  • uzņēmumu ienākuma nodokli: maksātājiem, apliekamajiem ienākumiem un aprēķināšanu;
  • iedzīvotāju ienākuma nodokli: maksātājiem, apliekamajiem ienākumiem, likmēm, aprēķināšanu un deklarēšanu;
  • nodokļiem no darba samaksas: algas nodokli, valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām, riska nodevu, darba samaksas aprēķināšanu un deklarēšanu;
  • mikrouzņēmumu nodokli: aprēķināšanu un deklarēšanu;
  • pievienotās vērtības nodokli: reģistrēšanos par PVN maksātāju, likmēm, priekšnodokli, PVN aprēķināšanu un deklarēšanu, PVN apgriezto maksāšanas kārtību, PVN piemērošanu darījumiem ar ES dalībvalstu uzņēmumiem, importa un eksporta darījumiem.

Seminārā aicināti piedalīties esošie un topošie uzņēmēji, pašnodarbinātās personas, individuālie komersanti, kā arī ikviens interesents. Semināra darba kārtību var skatīt Informācijas centra interneta vietnē www.esfondi.zemgale.lv sadaļā Semināri.

Dalību semināram lūgums pieteikt līdz 4. VI plkst. 15.00 pa tālruni 65207419, 28356611, vai rakstot uz e-pastu: natalija.gerasimova@zpr.gov.lv, norādot vārdu, uzvārdu, pārstāvēto institūciju, tālruni vai e-pastu, kā arī semināra norises vietu — pilsētu. Pieteikties var arī, izmantojot elektronisko pieteikšanās formu.

Tiem, kas vēlas saņemt izdales materiālus — prezentācijas, pieteikšanās obligāta.


Ogrē bezmaksas seminārs topošajiem uzņēmējiem

Rīgas plānošanas reģions

Rīgas plānošanas reģiona ES Struktūrfondu informācijas centrs sadarbībā ar Ogres novada domi un Ogres Biznesa un Inovāciju centru 9. VI  plkst. 10.00 Ogrē, Brīvības ielā 44 rīko bezmaksas semināru «LR tiesisko normu piemērošana, uzsākot uzņēmējdarbību ar ES struktūrfondu atbalstu». Semināru vadīs pieredzējusī lektore, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Finanšu un grāmatvedības institūta asociētā profesore, Dr. oec. Inguna Leibus.

Semināra programmā:

1. Saimnieciskās darbības tiesiskās formas, Latvijas nodokļu likumdošana.

  • Kas jāzina ESF programmas «Atbalsts pašnodarbinātības un uzņēmējdarbības uzsākšanai» jeb starta programmas dalībniekiem par saimnieciskās darbības tiesiskajām formām un to reģistrēšanas kārtību — SIA, IK, saimnieciskās darbības veicējs.
  • LR nodokļi, to veidi.
  • Kas jāzina par mikrouzņēmuma nodokļa aprēķināšanas, deklarēšanas un maksāšanas kārtību, iedzīvotāju atvieglotā ienākuma nodokļa aprēķināšanu.

2. Uzņēmuma reģistrācijas veidlapu aizpildīšana un iesniegšana.

Semināros aicināti esošie un topošie uzņēmēji, kas plāno tuvākā vai tālākā nākotnē uzsākt uzņēmējdarbību, kā arī ikviens interesents.

Interesenti aicināti līdz 5. VI pieteikt dalību seminārā, aizpildot elektronisko aptaujas formu  vai iepriekš zvanot pa tālruni 67217975.

Iepazīties ar darba kārtību


Izsludināts konkurss pasākumam «Ražošanas un tirdzniecības plāni»

Jūrlietu un zivsaimniecības fonds

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) un Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai (ZRP) pasākumam «Ražošanas un tirdzniecības plāni».

Kārtas projektu iesniegumus pieņems no 5. V līdz 4. VII. Pasākumā atbalstu var saņemt atzītas ražotāju organizācijas par izdevumiem, kas radušies, izstrādājot ražošanas un tirdzniecības plānu un īstenojot tajā paredzētās darbības.

Kārtas kopējais publiskais finansējums ir 300 000 €.

Projektu iesniegumi jāiesniedz LAD klientu apkalpošanas daļā Rīgā, Republikas laukumā 2, 2. stāvā (tālr. 67027693, 67027836).

Projekta iesniegumu elektroniska dokumenta formā, parakstītu ar elektronisko parakstu un apliecinātu ar laika zīmogu Elektronisko dokumentu likumā noteiktajā kārtībā, var iesniegt arī lad@lad.gov.lv.

Plašāka informācija pieejama: http://www.lad.gov.lv/lv/atbalsta-veidi/tirgus-pasakumi/tirgus-pasakumu-veidi/razosanas-un-tirdzniecibas-plani-218

 

 

Atslēgvārdi
uzņēmējdarbība, mācības
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com