Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Sargieties no viltvāržiem! 21.10.2014. plkst. 13.18

Veselības inspekcija brīdina par viltus piedāvājumiem bez maksas pārbaudīt dzeramo ūdeni Kurzemē.

Kurzemes iedzīvotājus apzvana vilvārži, kas uzdodas par Veselības inspekcijas inspektoriem un piedāvā bez maksas pārbaudīt dzeramo ūdeni. Telefonsarunā zvanītāji sola ierasties pie iedzīvotāja viņa dzīvesvietā, lai pārbaudītu ūdeni.

Lai pārliecinātu cilvēkus, ka zvanītājs tiešām pārstāv Veselības inspekciju, viltus inspektori izmanto jaunu līdzekli – sasaisti ar interneta meklētājprogrammu Google Search. Numuru, no kura viltvārdis zvana, ievadot Google meklētājā, piedāvā atvērt Veselības inspekcijas interneta lapu par dzeramā ūdens uzraudzību un kontroli.

Vēršam uzmanību, ka Veselības inspekcijas inspektori dzeramo ūdeni pārbauda tikai tad, ja iedzīvotājs pats ir vērsies Veselības inspekcijā ar iesniegumu par neapmierinošu  ūdens kvalitāti. Savukārt valsts finansētās dzeramā ūdens pārbaudes Veselības inspekcija rīkot pašvaldības apsaimniekotajās, pārsvarā publiskajās, ēkas, turklāt paraugu ņemšanu laikus saskaņo ar ēku apsaimniekotājiem.

Ievērojiet! Veselības inspekcijas inspektoram, ierodoties pārbaudē, ir jāuzrāda dienesta apliecība, pēc kuras varat pārliecināties par viņa piederību šai iestādei. Šaubu gadījumā sazinieties ar Veselības inspekciju, lai noskaidrotu pārbaudes iemeslu un darbinieka identitāti.

 Agnese Gusarova, Veselības inspekcijas preses sekretāre,
tālruņi: 67819677, 28342858

 

Atslēgvārdi
kārtība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com