Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Sāks kursēt autobuss Ventspils–Mazirbe 28.04.2015. plkst. 14.53

Valsts SIA «Autotransporta direkcija» ziņo, ka no 1. V līdz 30. IX pirmdienās, piektdienās, sestdienās un svētdienās, divas reizes dienā atsāks kursēt autobuss Ventspils–Mazirbe.

Maršrutu apkalpos SIA «Sabiedriskais autobuss». Lēmumu par autobusa norīkošanu Sabiedriskā transporta padome pieņēma pēc pagājušajā gada eksperimentālā reisa Ventspils–Kolka rezultātu analīzes,
kas liecināja, ka vasarā posmā līdz Mazirbei pasažieru plūsma ir stabila.

Ievērojiet! Posmā, kur kursē Ventspils pilsētas autobusi, braukšanas maksa nav mazāka par pilsētas
autobusu braukšanas maksas.

 

Ventspils—Mazirbe

Pietura

Attālums (km)

No rīta

Pēcpusdienā

Ventspils AO

0,0

7:30

14:25

Pārventa

4,0

7:40

14:35

Naftas bāze

5,9

7:45

14:40

Zvērsaimniecība

7,9

7:48

14:43

Staldzenes pagrieziens

8,4

7:51

14:46

Būšnieki

9,8

7:55

14:50

Pīpiķi

12,8

8:01

14:56

Akmeņdziras

17,0

8:08

15:03

Ovīši

27,6

8:16

15:11

Lūžņa

40,0

8:26

15:21

Miķeļtornis

53,8

8:40

15:35

Mazirbe

80,2

9:05

16:00

Mazirbes tautas nams

81,4

9:10

16:05

 

 Mazirbe—Venstpils

Pietura

Attālums (km)

No rīta

Pēcpusdienā

Mazirbes tautas nams

0,0

9:20

16:10

Mazirbe

1,2

9:25

16:15

Miķeļtornis

27,6

9:50

16:40

Lūžņa

41,4

10:04

16:54

Ovīši

53,8

10:14

17:04

Akmeņdziras

64,4

10:22

17:12

Pīpiķi

68,6

10:29

17:19

Būšnieki

71,6

10:35

17:25

Staldzenes pagrieziens

73,0

10:39

17:29

Zvērsaimniecība

73,5

10:42

17:32

Naftas bāze

75,5

10:45

17:35

Pārventa

77,4

10:50

17:40

Ventspils AO

81,4

11:00

17:50

Atslēgvārdi
satiksme
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com