Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Šahistu cīņās 07.12.2015. plkst. 11.23

4. XII grupa jauno dundadznieku piedalījās Pāvela Pikas piemiņas turnīrā Ventspilī.

Sacensības, ko atbalsta šaha entuziasta mazdēli Ivo un Pauls Prinči, Ventspils Jaunrades namā pulcēja 27 jaunos šahistus no Ventspils, Kuldīgas un Dundagas.

Iepriecinoši, ka Ventspilī interešu izglītības jomā tagad ir arī šahs. Pulciņu vada Kuldīgas šahiste Ilze Burkevica, ar kuru esam iepazinušies Dundagas torņu sacensībās. Paldies Ilzei un  Kuldīgas šaha skolas trenerim, mūsu ilggadīgajam sadarbības partnerim un draugam Viktoram Šteinbergam par iespēju jaunajiem šaha talantiem mēroties spēkiem jaukā gaisotnē. Īpašs paldies Ivo un Paulam Prinčiem!

Iesācēju grupā vislabākās sekmes no mūsējiem guva Emīls Grīnerts, izcīnot 3. vietu un pirmo šaha diplomu un medaļu. Ingars Blumbergs palika dalītā 7.–8. vietā, bet Vilis Čoders — 9.–10. vietā. Vilim pirmajās sacensībās pirmie punkti un speciālbalva kā visjaunākajam dalībniekam.

Ceturto sporta klašu grupā Robertam Ludevikam dalīta 5.–7. vieta. Roberts izlaida no rokām «goda pjedestālu», jo pēdējās kārtās nevis pretinieki viņu uzvarēja, bet Roberts zaudēja... Ja Roberts to sapratīs, tad turpmāk veiksies labāk.

Īpašu pieredzi guva III sporta klases šahists Matīss Vīksna, kas aizvadīja divus nelielus treniņmačus. Pirmajā Matīss guva «sauso» uzvaru pār Kuldīgas šaha skolas audzēkni Artūru Miķelsonu, otrajā ar 1:2 piekāpās turnīra labvēlim Paulam Princim.

Sacensības lieti noderēja kā laba gatavošanās gadskārtējam Ziemassvētku turnīram Kuldīgā.