Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Projektu konkursi 20.07.2015. plkst. 10.11

Izsludināts projektu konkurss LAP pasākumā «Lauku saimniecību un uzņēmējdarbības attīstība»


Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) un Lauku attīstības programmas (LAP) pasākuma «Lauku saimniecību un uzņēmējdarbības attīstība» apakšpasākumā «Atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem uzņēmējdarbības uzsākšanai».
Plašāka informācija: www.lad.gov.lv.

Līdz 14. VIII notiek pieteikšanās pasākumam «Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai (ietverot ar lauksaimniecību nesaistītu darbību dažādošanu)».

Pasākuma mērķis ir veicināt ar lauksaimniecību nesaistītu saimniecisko darbību vai nodarbinātību lauku teritorijā un dažādot ar lauksaimniecību nesaistītas aktivitātes, lai attīstītu alternatīvus ienākumu avotus un palielinātu ienākumu līmeni lauku reģionos.
Plašāka informācija: www.lad.gov.lv.

No 14. VIII notiek pieteikšanās pasākumam «Atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem uzņēmējdarbības uzsākšanai».

Apakšpasākumam «Atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem uzņēmējdarbības uzsākšanai» mērķis ir sekmēt gados jaunu cilvēku iesaistīšanos pastāvīgā lauksaimniecības darbībā un nodrošināt darbaspēka atjaunošanos lauksaimniecības sektorā, atbalstot gados jaunus cilvēkus, kas saimniecības vadītāja statusā pirmo reizi dibina ekonomiski dzīvotspējīgu saimniecību, lai ražotu lauksaimniecības produkciju vai savā īpašumā pārņemtu esošu saimniecību.
Plašāka informācija: www.lad.gov.lv

Rīgā notiks seminārs «Iespējas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā ES fondu plānošanas periodā 2014.–2020.gadam»


14. VIII, piektdien, plkst. 11.00 Biroju centra «Ostas Skati» (Matrožu iela 15, Ķīpsalā, Rīgā) konferenču zālē notiks informatīvs seminārs «Iespējas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā ES fondu plānošanas periodā 2014.–2020.gadam: pārrobežu sadarbības programmas», kuru organizē Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programma, Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas nacionālais kontaktpunkts Latvijā un Rīgas plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas un uzņēmējdarbības centrs.
Plašāka informācija: http://esfinanses.lv/lv/a/lapa/jaunumi/16533

Atslēgvārdi
projekti
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com