Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Projektu jaunumi un mācības 27.07.2015. plkst. 09.16

Programmas «Horizon 2020» informatīvā diena

21. IX Eiropas Komisija Briselē rīko informatīvo dienu, kurā prezentēs 2016. gada projektu konkursus un to tematisko ievirzi programmas «Horizon 2020» sociālo izaicinājumu jomā «Klimata politika, vide, resursu efektivitāte un izejvielas».
Plašāka ziņas: http://esfinanses.lv/lv/a/lapa/pasakumi/16535_900


 

«Projektu nakts» — 24 stundu interaktīvās mācības

Vai esi ko dzirdējis par Eiropas Savienības programmu «Erasmus+: Jaunatne darbībā»? Vai Tev ir ideja, bet nepieciešams atbalsts starptautiska projekta sagatavošanā? Vēlies uzlabot projekta rakstīšanas prasmes? Aicinām piedzīvot vērienīgo «Projektu nakti» — 24 stundas interaktīvās mācībās! «Projektu nakts 2015» notiks no 21. līdz 22. VIII skaistā, ērti sasniedzamā vietā Babītes novadā — viesu namā «Vecupenieki». Adrese: Spuņciems, Babītes pagasts, Babītes novads.
Plašākas ziņas: http://esfinanses. lv/lv/a/lapa/pasakumi/16520_896


 

Rīgā seminārs «Iespējas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā ES fondu plānošanas periodā 2014.–2020. gadam»

14. VIII, piektdien, plkst. 11.00 Biroju centra «Ostas Skati» (Matrožu iela 15, Ķīpsalā, Rīgā) konferenču zālē notiks informatīvs seminārs «Iespējas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā ES fondu plānošanas periodā 2014.–2020. gadam: pārrobežu sadarbības programmas», kuru organizē Igaunijas — Latvijas pārrobežu sadarbības programma, Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas nacionālais kontaktpunkts Latvijā un Rīgas plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas un uzņēmējdarbības centrs.

Plašākas ziņas: http://esfinanses. lv/lv/a/lapa/pasakumi/16534_899


 

Izsludināts projektu konkurss Ziemeļvalstu — Baltijas valstu mobilitātes programmās «Kultūra»

20. VII izsludināts šī gada trešais pieteikšanās termiņš radošo braucienu atbalstam Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmā «Kultūra». Līdz 20. VIII profesionāli mākslinieki un citi radošo profesiju pārstāvji aicināti iesniegt projektus radošajiem braucieniem uz kādu no Ziemeļu vai Baltijas valstīm laika no 1 līdz 10 dienām. Finansiālais atbalsts paredzēts ceļa un uzturēšanās izmaksu segšanai. Braucieniem var pieteikties arī nelielas grupas līdz 6 personām, ja visi grupas dalībnieki dodas uz vienu un to pašu vietu vienā un tajā pašā laikā.

Plašākas ziņas: http://esfinanses. lv/lv/a/lapa/jaunumi/16538

Atslēgvārdi
uzņēmējdarbība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com