Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Projektu jaunumi 01.09.2015. plkst. 10.20

Sākas otrais projektu pieteikumu konkurss finansējuma saņemšanai pārrobežu sadarbības projektiem

Centrālā Baltijas jūras reģiona programmā 2014.–2020. gadam  sākas otrais projektu pieteikumu konkurss finansējuma saņemšanai pārrobežu sadarbības projektiem, kurus ievieš kopā ar partneriem no Latvijas, Igaunijas, Zviedrijas, Somijas, arī Ālandu salām.

Projektam jāatbilst vienai no programmas prioritātēm: konkurētspējīga ekonomika, ilgtspējīga kopīgu resursu izmantošana, labi savienots reģions vai kvalificēts un sociāli iekļaujošs reģions, kā arī jābūt skaidrai pārrobežu sadarbības pievienotajai vērtībai kopīgas Baltijas jūras reģiona problēmas risināšanai.

Plašāka informācija: www.centralbaltic.eu


Izsludināts projektu konkurss Eiropas zivsaimniecības fonda pasākumam «Zvejas un akvakultūras produktu apstrāde»

Lauku atbalsta dienests izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda un Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai pasākumam «Zvejas un akvakultūras produktu apstrāde».

Pasākuma mērķis ir sekmēt ieguldījumus zvejas un akvakultūras produktu apstrādes sektorā.

Pirmās kārtas projektu iesniegumus pieņems no 28. IX līdz 27. X.

Pirmās kārtas pieejamais publiskais finansējums ir 8 000 000,00 €.

Plašāka informācija: www.lad.gov.lv

 

Sagatavots atbalsta programmas projekts iesācējuzņēmumu atbalstam

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi un saskaņošanai nodevusi atbalsta programmas projektus, kas paredz akselerācijas fondu izveidi iesācējuzņēmumu (start-up) atbalstam. Programma izstrādāta lai attīstītu eksportam orientētus produktus un pakalpojumus ar augtāku pievienoto vērtību un radītu jaunas, labi atalgotas darbavietas.

Programmā izveidotajos akseleratoros iesācējuzņēmumi vairākus mēnešus varēs saņemt eksperta atbalstu, kā arī atbalstu klientu, partneru un finansējuma piesaistei, pieeju nozares ekspertiem un mācības, kas ļaus jaunā uzņēmuma komandai veltīt pilnu laiku sava produkta vai tehnoloģijas attīstībai.

Sīkāki atbalsta programmas nosacījumi aprakstīti MK noteikumu projektā «Noteikumi par akselerācijas fondiem saimnieciskās darbības veicēju izveides, attīstības un konkurētspējas veicināšanai».


Rīgā norisināsies starptautisks Erasmus+ seminārs

Valsts izglītības attīstības aģentūra kā Erasmus+ programmas Nacionālā aģentūra Latvijā izglītības un mācību jomā 15. X Rīgā organizē tematisku starptautisku semināru «Iespējamie risinājumi priekšlaicīgi skolu pametušo jauniešu skaita samazināšanai un pieredze Erasmus+ programmas ietvaros».

Tā kā priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas problēmas risināšana ir viena no Eiropas Savienības prioritātēm izglītības jomā līdz pat 2020. gadam, semināra galvenais mērķis ir gūt vispusīgu ieskatu tēmas aktualitātē un pieredzē gan Latvijā, gan citās Eiropas valstīs (Francija, Igaunija, Lietuva), apzinot iespējamos izaicinājumus un risinājumus stāvokļa uzlabošanai. Par konkrētiem projektiem Eiropas Savienības Erasmus+ un Mūžizglītības programmās stāstīs no šīm valstīm, daloties pieredzē, kā iespējams mazināt priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu.

Plašāka informācija: http://esfinanses.lv/lv/a/lapa/pasakumi/16583_921

 

Atslēgvārdi
projekti, uzņēmējdarbība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com