Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Piesakiet brīvprātīgos un nevalstiskās organizācijas godināšanai! 29.10.2015. plkst. 08.50

Tuvojoties Starptautiskajai brīvprātīgo dienai, Valmieras novada fonds kopā ar saviem partneriem no visas Latvijas aicina iedzīvotājus un organizācijas pieteikt kandidātus godināšanai «Gada brīvprātīgais 2015», kurā apbalvos gada labākos brīvprātīgos, kas devuši nesavtīgu ieguldījumu sabiedrības labā. Šogad sveikšanai var izvirzīt arī brīvprātīgajiem draudzīgākās nevalstiskās organizācijas un pašvaldības.

Arvien vairāk cilvēku novērtē, ka brīvprātīgais darbs var būt ne tikai uzticams atbalsts sabiedriski derīgiem mērķiem, bet arī iespēja pašiem brīvprātīgajiem iegūt jaunas prasmes un kontaktus gan jauniešu, gan citā vecumā. Lai popularizētu šo kustību un vairotu Latvijas iedzīvotāju interesi par to, jau otro gadu notiek godināšana «Gada brīvprātīgais».

Gada brīvprātīgais

Kandidātus var pieteikt līdz 13. XI, elektroniski aizpildot anketu vietnē www.deedin.com/Brivpratigais2015. Turpat pieejams konkursa nolikums un anketas teksts.

Iesūtītos pieteikumus izskatīs žūrija, kurā pārstāvētas vairākas Latvijas nevalstiskās organizācijas, pašvaldības un valsts institūcijas.

Žūrijas izvēlētos nominantus personīgi ielūgs uz svinīgo godināšanas pasākumu Rīgā 5. XII. Ceremoniju translēs arī tiešraidē internetā.

Pērn apbalvojumu saņēma 8 brīvprātīgie no Daugavpils, Gulbenes, Jelgavas, Rīgas, Jūrmas un Saldus novada. Atskats uz 2014. gada godināšanu pieejams www.vnf.lv/lv/zinas/-gada-brivpratigais-2014-sanemeji.

«Gada brīvprātīgais 2015» organizē Valmieras novada fonds sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju, Jelgavas pašvaldības Sabiedrības integrācijas pārvaldi, Daugavpils pašvaldības Jaunatnes departamentu, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, Latvijas Jaunatnes padomi, Talsu novada fondu, biedrību «brīvprātīgais.lv», Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru un Nodarbinātības valsts aģentūru. Pasākumu finansiāli atbalsta arī Norvēģija, Islande un Lihtenšteina, izmantojot EEZ finanšu instrumentu.

Ansis Bērziņš
Tālrunis: 26136756, 64281792; e-pasts: vnf@vnf.lv
http://www.vnf.lv
, http://www.deedin.com

Atslēgvārdi
NVO, līdzdalība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com