Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Piesakies senioru bezmaksas datorapmācībām! 19.09.2014. plkst. 08.20

«Lattelecom» aicina līdz 30 IX seniorus pieteikties bezmaksas datorapmācībām «Pieslēdzies, Latvija!».

Līdz ar tradicionālā mācību gada sākumu «Pieslēdzies, Latvija!» kursi aktīvi norisinās visā Latvijā un turpināsies līdz visu reģistrēto interesentu apmācīšanai.
Bezmaksas apmācībām joprojām var pieteikties ikviens interesents pēc 50 gadu vecuma, darba dienās no plkst. 8.00 līdz 21.00 zvanot pa bezmaksas tālruni 80000822 vai aizpildot reģistrācijas anketu internetā www.piesledzieslatvija.lv.

«Daudzviet Latvijas skolās vasarā norisinājās remontdarbi, tādēļ līdz ar septembri skolas ir atvērtas ne vien jauniešiem, bet arī «Pieslēdzies, Latvija!» senioriem. Dažviet, īpaši Rīgā, uz apmācībām ir izveidojusies rinda, bet vēlamies atgādināt, ka atceramies par ikvienu apmācībām reģistrējušos dalībnieku un apmācīs visus,» skaidro Līga Bite, Lattelecom Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu vadītāja.

Apgūt datora un interneta zināšanas «Pieslēdzies, Latvija!» kursos šobrīd vēlas jau gandrīz 5000 dalībnieku. Turklāt līdz pat novembra beigām «Pieslēdzies, Latvija!» iepriekšējo gadu absolventi pasniegs bezmaksas konsultācijas datora un interneta lietošanā arī «Lattelecom» klientu apkalpošanas centros veikalos. Divas

Līga Bite
Lattelecom Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu vadītāja

Atslēgvārdi
mācības, palīdzība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com