Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Noskaidrotas labākās biznesa idejas Latvijas reģionos 06.10.2015. plkst. 05.58

2. X noslēdzās viens no lielākajiem reģionālajiem biznesa ideju konkursiem Latvijā – «Biznesa ekspresis». Tas pulcēja vairāk nekā 200 uzņēmīgus cilvēkus, kas iesniedza savas idejas žūrijas vērtējumam, lai cīnītos par iespēju katrā no Latvijas reģioniem saņemt no 2000 līdz 5000 eiro naudas balvu, kā arī simpātiju balvas no sponsoriem un konkursa partneriem.

Konkurss «Biznesa ekspresis» notika divās kārtās. Konkursa otrajā kārtā iekļuva 10 labākās idejas no katra reģiona un vairākus mēnešus ideju autori varēja gan pilnveidot savas zināšanas ar biznesu un prezentēšanu saistītos jautājumos turpmākai idejas attīstībai, gan tikties ar mentoriem un iegūt noderīgus kontaktus, kā arī padomus idejas īstenošanai. Konkursa pēdējā — trešajā kārtā katrā reģionā iekļuva piecas labākās biznesa idejas.

Savu braucienu uzsāka Vidzemē, pēc tam devās uz Latgali, Zemgali, Kurzemi un gala staciju sasniedza Rīgā. Ikvienā no pieturpunktiem katra reģiona pieci finālisti ne tikai prezentēja savu ideju, bet arī pierādīja sevi kā līderus, komandas spēlētājus un uzņēmējus aktīvas atpūtas centra «Eži» rīkotajā dienas spēlē «Pilsētas ekspresis». Šis bija pirmais konkurss Latvijā, kurā žūrija ņēma vērā ne tikai konkursantu spēju prezentēt savu ideju, bet arī viņu personības, kas nav mazsvarīgs biznesa izdošanās faktors.

Konkursa lielo bavu ieguvēji Kurzemē ir:

  • 1. vieta (5000 €) Mārtiņam Kokalim par automātiskā kokteiļu automāta ražošanas un nomas pakalpojuma ideju;
  • 2. vieta (3000 €) Laimai Špudei ar Egiju Gribusti par lina izstrādājumu ražošanas un tirdzniecības ideju;
  • 3. vieta (2000 €) Edijam Krūmiņam un Ingai Jefrēmovai par līklīniju grīdas segumu ideju.


Atslēgvārdi
sveši raksti, uzņēmējdarbība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com