Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Medniekiem par sieviešu kārtas meža cūku medīšanu un apmaksas kārtību 23.11.2015. plkst. 08.32

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) ziņo, ka no 20. XI mednieks par katru nomedītu sieviešu kārtas meža cūku var saņemt 100 € samaksu.

Lai saņemtu samaksu, medniekam PVD teritoriālajā pārvaldē jāiesniedz:

  1. pierādījums ka nomedīta sieviešu kārtas meža cūka — ādas fragments, kurā nepārprotami saskatāmi meža cūkas ārējie dzimumorgāni (vulva);
  2. aizpildīts akts par nomedīto sieviešu kārtas meža cūku (PVD rīkojuma 1. pielikums);

3. veidlapa «Informācija par izlietotajām medību atļaujām» (3. pielikums Ministru kabineta 22.07.2014. noteikumiem nr. 421 «Medību noteikumi»), kurā PVD inspektors izdarīs atzīmi par konkrēto dzīvnieku.

Samaksu saņems tikai tas mednieks, kas nomedījis sieviešu kārtas meža cūku un iesniedzis par to pierādījumus, kā arī aizpildījis rīkojumā prasīto aktu. Proti, mednieka vārdam aktā jāsakrīt ar mednieka vārdu, kas Medību noteikumu 3. pielikumā noteiktajā veidlapā «Informācija par izlietotajām medību atļaujām» norādīts kā meža cūku nomedītājs.

Ja pierādījumu iegūst (nomedī meža cūku), piegādā un samaksu saņem tas pats mednieks, minēto atlīdzības summu neapliek ar iedzīvotāju ienākuma nodokli.

Lai novērstu domstarpības, jāuzsver, ka pierādījumus pieņems un apmaksu mednieks saņems, ja iesniegtie pierādījumi būs nedalīti, bez sadalīšanās pazīmēm un apliecinās meža cūkas izcelsmi. Ja vienā reizē iesniegs vairāku dzīvnieku nomedīšanas pierādījumus, tad to skaitam jābūt identificējamam.

Lai mazinātu formalitātēm atvēlamo laiku, aicinām medniekus par pieņemšanas laikiem un apmaksas kārtību sazināties ar PVD teritoriālajām struktūrvienībām.

PVD teritoriālo pārvalžu kontaktinformācija: http://www.pvd.gov.lv/lat/augj_izvlne/kontakti/pvd_teritorils_struktrvienbas

PVD noteiktā apmaksas kārtība ir spēkā līdz 31. XII.

 

 

 

Pievienotie attēli
Pievienotie faili
PVD rīkojums
Akta veidlapa
Atslēgvārdi
medības
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com