Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

«Mārtiņa fonda» ekonometnes bērniem 12.06.2015. plkst. 05.06

«Mārtiņa fonds» rehabilitācijas centrā «Dūjas» Jēkabpils novadā rīko trīs dažādas ekonometnes 13 līdz 15 gadus veciem bērniem:

  1. «Daba — iedvesmas, radošuma un spēka avots», 30. VI – 5. VII. Nometnē jaunieši apgūs zināšanas un prasmes, kā, izmantojot dabas un mākslas iespējas, gūt papildu enerģiju un pārvarēt stresu savu dzīves mērķu īstenošanai.
  2. «Daba — mūsu mājas un izaicinājums», 22.–27. VII. Nometnē jaunieši apgūs zināšanas un prasmes vērot un sadzirdēt dabu, sadzīvot ar dabu, nenodarot tai pāri. Divas dienas vajadzēs dzīvot brīvā dabā.
  3. «Latvijas daba kā latviešu dzīvesziņas pamats», 4.–9. VIII. Nometnē jaunieši apgūs zināšanas par vidi un dabu, izmantojot latviešu dzīvesziņas, simbolu, tradīciju un rituālu izpratni un pielietošanu.


Pieteikuma vēstuli sūtīt uz martinafonds1991@inbox.lv ar norādi «EKO nometnei» līdz 21. VI. Vēstulē jānorāda, kurā nometnē vēlas pieteikties, kāpēc izvēlies tieši šo nometne, un jāpastāsta nedaudz par sevi.

Plāšakas ziņas http://jaunatneslietas.lv/component/content/article/16-jaunumi/2280-eko-nometnes-martina-fonda-rehabilitacijas-centra-dujas-jekabpils-novada un http://www.martinafonds.lv/web/?ct=41834016

Atslēgvārdi
jauniešiem
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com