Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

«Mājām» desmit gadi! 29.09.2014. plkst. 10.03

Ar sauli, vēju, smiekliem un vismaz 140 dalībniekiem 27. IX mājinieki nosvinēja Dundagas bērnu dienas centra «Mājas» 10 gadu jubileju.

Dzimšanas dienas norises aptvēra pašu dienas centru un arī Dundagas centru, godā bija celts skaitlis 10 — tik daudz bija sarkanu sirds veida balonu — vismaz iesākumā, kamēr stiprais vējš vienu nesaplēsa, dalībniekiem bija radoši jādomā un izveicīgi jādarbojas desmit kontrolpunktos, desmit krāšņi degošas svecītes— raķetītes rotāja svētu kliņģeri pirms tā apēšanas.

Ciemiņiem nemaz īsti nepiestāvēja vārds «ciemiņi», jo ikdienā šie bērni ir centra apmeklētāji — mājinieki, šoreiz gan daudziem līdzi bija ieradušies arī vecāki, jo jubilejas lielāko daļu aizpildīja komandsacensības, gan jāuzsver — tādas, kurās uzvar visi. Vajadzēja zīmēt, pūst balonus un burbuļus, nest no avotiņa uz pili ūdeni, atbildēt uz mīklām — jautājumiem par jubilāru, tas ir, centriņu, soļot ar sasietām kājām, ko lielā daļa pēc tam atzina par grūtāko un reizē interesantāko uzdevumu, šaut mērķī ar Ģirta Freiberga pagatavotu kaķeni...

«Māju» vadītājas Alfa un Zinta saka lielu paldies visiem brīvprātīgajiem palīgiem, visiem dalībniekiem, visiem laba vēlētājiem!

 

Alnis Auziņš

Kristapa Miķelsona foto

Vairāk nākamajā «Dundadzniekā»

 

Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com