Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Latvijas Pašvaldību savienības kongresā 18.05.2015. plkst. 11.44

15. V Smiltenē notika Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) 26. kongress, kurā pieņēma rezolūcijas par izglītības finansēšanas reformu, skolu tīklu, pašvaldību iespējām iesaistīties komercdarbībā, sadarbību ar Valsts kontroli un pašvaldību vēlēšanu perioda palielināšanu. Kongresa darbā piedalījās arī mūsu pašvaldības vadītājs Gunārs Laicāns.

G. Laicāns: — Katram kongresam ir savs moto, un Smiltenes kongresa lozungs bija «Rīt — stiprāki nekā šodien». Kongresā atvadu runu teica Valsts prezidents Andris Bērziņš, kas savulaik arī iepazinis pašvaldību darbu no iekšpuses, uzstājās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards un Kultūras ministre Dace Melbārde, par aizvadīto darba cēlienu pārskatus sniedza visu četru komiteju vadītāji —- Izglītības un kultūras komitejas priekšsēdētāja Ligita Gintere, Veselības un sociālo lietu komitejas priekšsēdētājs Aivars Lācarus, Tehnisko problēmu komitejas priekšsēdētājs Aivars Okmanis un Reģionālās attīstības un sadarbības komitejas priekšsēdētājs Gints Kaminskis. Savukārt LPS priekšsēdis Andris Jaunsleinis uzsvēra, ka, spītējot grūtībām un pārbaudījumiem, pašvaldības 25 gados ir spējušas attīstīties un kļūt spēcīgas, ka to spēks meklējams dažādībā un ka nākotnes uzdevums ir meklē daudzveidīgus risinājumus, kas izriet no katras teritorijas īpatnībām un pieejamiem resursiem.

Vairāk nākamajā «Dundadzniekā».

Alnis Auziņš


Raksti par kongresu LPS interneta vietnē:

Pārkats par LPS paveikto: no kongresa līdz kongresam!

LPS kongress «Rīt – stiprāki nekā šodien» apstiprina rezolūcijas par izglītību, sadarbību ar Valsts kontroli, pašvaldību komercdarbību un vēlēšanu periodu

A. Jaunsleinis LPS kongresā: pašvaldību un reģionu daudzveidībā ir Latvijas spēks

Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com