Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu 2018./19. m.g. izlaidums. 27.05.2019. plkst. 13.32

24. maijā Latvijas Universitātes akadēmiskajā centrā notika EP Vēstnieku skolas 3. izlaidums. Ministru prezidents Arturs Krišjānis Kariņš un Eiropas Parlaments Latvijā vadītāja Marta Rībele svinīgi sveica un pasniedza goda plāksnes šī gada EP Vēstnieku skolas absolventiem. To skaitā bija arī Dundagas vidusskolas skolēni.


Gandrīz 800 programmās sākas pieteikšanās mācībām pieaugušajiem 27.05.2019. plkst. 10.21

Pirmdien, 27. maijā atklāta ceturtā pieteikšanās kārta Eiropas Savienības  fondu pieaugušo izglītības projektā «Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide», kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra). Strādājošajiem vecumā no 25 gadiem ir iespēja izvēlēties no gandrīz 800 izglītības programmām, kuru ir teju divkārt vairāk nekā pērn 2018. gadā. Pieteikšanās mācībām notiek līdz 28. jūnijam, un pirmo reizi to var izdarīt tiešsaistē www.macibaspieaugusajiem.lv.


Kaļķos atklāts jauns pilskalns 27.05.2019. plkst. 10.04

Kultūrvēsturnieks arheologs Juris Urtāns raksta, ka ar aeroskanēšanu un ierakumiem pārbaudot  mežā pamanīto zeme mēli starp divām Kaļķupes jeb Pilsupes gravām, atrasts jauns, nezināms pilskalns.

Mūsu novads nu par vienu pilskalnu bagātāks! Lasiet par to jūnija «Dundadzniekā»!


Izsludināta pieteikšanās konkursam «Atbalsts vietējo iniciatīvu projektiem» 27.05.2019. plkst. 08.19

Dundagas novada pašvaldība no 21. maijam līdz 21. jūnijam izsludina pieteikšanos atklātam projektu konkursam «Atbalsts vietējo iniciatīvu projektiem». Pieteikumi jāiesniedz noteiktajā termiņā un atbilstoši konkursa nolikumam.

Šogad projektu konkursa kopējais finansējums ir 5000 €. Biedrības, nodibinājumi un reliģiskās organizācijas var pretendēt uz finansējuma vienam projektam. Finansējuma lielums nedrīkst būt lielāks par 1000 €.

Šajā gadā pretendenti var pieteikt projektus par rīcības virzieniem «Vide» un «Tautsaimniecība».


Omniva brīdina par krāpšanu 23.05.2019. plkst. 09.26

Vakar vairāki klienti ir saņēmuši viltus īsziņas it kā «Omniva» vārdā ar informāciju, ka pienācis sūtījums, taču, lai saņemtu pakomāta atvēršanas kodu, nepieciešams veikt priekšapmaksu.

«Omniva» aicina kategoriski ignorēt šīs īsziņas un atgādina, ka gadījumos, kad klients izvēlējies saņemt sūtījumu ar pēcapmaksu, maksa par sūtījumu jāveic tikai sūtījuma saņemšanas brīdī – pie pakomāta.

Klientus, kas saņēmuši šādas īsziņas, «Omniva» aicina vērsties Valsts policijā.


Izstāde «Spēka zīmes» 23.05.2019. plkst. 08.42

Līdz 30. jūnijam Dundagas bibliotēkā mākslinieces un latvisko zīmju zinātājas Brigitas Ektermanes gleznu izstāde «Spēka zīmes».


Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē 23.05.2019. plkst. 00.53

Valsts izglītības attīstības aģentūra  izsludina konkursu «Eiropas Atzinības zīme valodu apguvē», lai apzinātu, novērtētu un popularizētu oriģinālus un efektīvus valodu mācīšanas veidus. Konkursam līdz 26. jūlijam var pieteikties ikviens, kurš īsteno valodu apguves aktivitātes vai projektus, tai skaitā privātpersonas, skolas, neformālās izglītības īstenotāji un biedrības.


Piedalies akcijā «Tako Kurzemē!» 23.05.2019. plkst. 00.49

No 20. maija Kurzemes plānošanas reģions uzsāk akciju aktīvākam dzīvesveidam #takoKurzemē. Tās mērķis ir veicināt visus iedzīvotājus iet dabā, iepazīt dabas takas un takot Kurzemē, kā arī dalīties ar savām bildēm un iespaidiem sociālajos tīklos – Facebook, Instagram vai Draugiem.lv, izmantojot tēmturi (tagu) #takoKurzemē. Reizi nedēļā tiks izraudzīts viens laimīgais, kas saņems īpašu balvu no projekta «Dabas tūrisms visiem» — somu ar takošanai noderīgu inventāru. Akcija ilgs visu vasaru un tās laikā ceļotāji ir aicināti takot arī Lietuvas takās, šajā gadījumā lietojot tēmturi (tagu) #takaisperLietuvą.


Slīteres Ceļotāju dienas un Mājas kafejnīcu dienas 22.05.2019. plkst. 11.56

1. un 2. jūnijā Lībiešu krastā un Dundagas novadā vienlaikus ar Slīteres ceļotāju dienām notiks Latvijā pirmās Mājas kafejnīcu dienas. Skatiet sliteresdiena.lv!

 

Slīteres ceļotāju dienu programma

Mājas kafejnīcu bukletsAcinām uz mazuļu salidojumu «Esmu dzimis Ventspilī» 22.05.2019. plkst. 10.17

Pasākums norisināsies pie Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas galvenās ieejas Vasarnīcu ielā, zālāja zonā, 1. jūnijā plkst. 11.00. Galvenā pasākuma tēma ir burbuļi — krāsaini, ar dūmiem, neplīstoši, lieli un mazi — tie priecēs un izklaidēs salidojuma apmeklētājus.


Radošiem skolotājiem – radoši bērni 22.05.2019. plkst. 08.14

Katra skolotāja sapnis ir savā skolēnā saskatīt un uzplaucēt viņa talantus. Tā ir liela skolotāja meistarība ikvienā bērnā ieraudzīt viņa potenciālu un motivēt viņu izaicinājumiem un radīt priekam! Kolkas pamatskolai, tās bērniem un vecākiem ir paveicies ar šādiem skolotājiem. Viena no viņiem ir mājturības un vizuālās mākslas skolotāja Ilze Šelkova.

 


Labākie kendamā un galda tenisā 21.05.2019. plkst. 14.09

11. maijā Brīvā laika pavadīšanas centra  norisinājās sacensības kendama spēlē

16. maijā norisinājās noslēdzošais posms galda tenisā jauniešiem. Kopumā turnīrā piedalījās 21 dalībnieks.


1 ... 3 4 5 ... 251