Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Kurzemes NVO un pašvaldību pieredzes konference 23.11.2015. plkst. 07.46

Konference Kuldīgā

Kurzemes NVO atbalsta centrs 3. XII Kuldīgā plkst. 11.00–15.00 aicina konferencē «Pilsoniskā sabiedrība Kurzemē: statistika un pieredzes» tikties aktīvās Kurzemes NVO un pašvaldības, kas ieinteresētas darbā ar iedzīvotājiem, lai smeltos pieredzi un gūtu iedvesmu darba uzlabošanai un attīstībai. 

Pieteikties konferencei līdz 26. XI  tiešsaistē http://ej.uz/KurzemeNVO.

Darba kārtība: http://kurzemesnvo.lv/lejuplades/KNVOAC_Konference2015.pd.

Konferences vadmotīvs ir pašvaldības un iedzīvotāju veiksmīga sadarbība – pamats stipram un attīstītam novadam.

Konferencē iepazīstinās ar statistikas datiem par Kurzemes NVO sadalījumā pa novadiem, pieredzē ar sava novada aktīvajiem iedzīvotājiem dalīsies Brocēnu, Nīcas un Kuldīgas novada pašvaldības. Savukārt Ventspils Jauniešu dome, mākslu attīstības biedrība «Ilizanna» un ģimeņu un bērnu attīstības centrs «Brīnumiņš» stāstīs, kā nonākt pie veiksmīga sadarbības līguma starp pašvaldību un biedrību.

Kurzemes pieredzi bagātinās arī Zemgales prakse — konferencē piedalīsies Aizkraukles novada pašvaldība, lai iepazīstinātu ar sava novada iestrādnēm darbā ar aktīvajiem iedzīvotājiem un to koordinēšanu. Aizkraukles novada pašvaldībā ir lielākais finansējums uz vienu NVO visā Zemgales reģionā.

Aptaujas

Kādas mēs esam — Kurzemes NVO?  4 minūtes. Jautājumi ir ar gataviem atbilžu variantiem par organizācijas ikdienas darbu. Ja vadi vairākas organizācijas, aizpildi anketu atkārtoti!

Mana pašvaldība un NVO. 2 minūtes. Jautājumi ar atbilžu variantiem.

Mana NVO un projekti. 2 minūtes. Jautājumi ar atbilžu variantiem. Ja vadi vairākas organizācijas, aizpildi anketu atkārtoti!

Inese Siliņa

Atslēgvārdi
NVO
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com