Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Kubalu skola-muzejs aicina darbā 19.09.2014. plkst. 13.49

Dundagas novada pašvaldības Kubalu skola-muzejs aicina darbā uz nenoteiktu laiku vecāko speciālistu darbam uz nepilnu slodzi.

Darba slodzes apjoms: (0,5 slodze (1. XI – 30. IV); 0,75 slodze (1. V – 31.X).

Galvenie darba pienākumi:

  • veikt muzeja krājuma kvalitatīvu un mērķtiecīgu papildināšanu, nodrošināt muzeja krājuma komplektēšanu, uzskaiti, dokumentēšanu un saglabāšanu;
  • ievadīt muzeja datus Nacionālā muzeju krājumu kopkatalogā;
  • veidot ekspozīcijas un izstādes muzejā;
  • vadīt ekskursijas muzejā un vadīt darbu ar apmeklētajiem, tiem iepazīstoties ar muzeja krājumu;
  • izstrādāt un vadīt muzejpedagoģiskās programmas;
  • organizēt un vadīt muzeja izglītojošos pasākumus;
  • uzturēt sadarbību ar muzeja mērķauditorijas pārstāvjiem, gatavot rakstus (t.sk. populārzinātniskus) publikācijām muzeja mājas lapā, rakstu krājumos un citos izdevumos.

Prasības:

  • augstākā izglītība (akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība) humanitārajās zinībās vai kultūras menedžmentā, vai pedagoģiskā izglītība atbilstoši muzeja darba specifikai;
  • valsts valodas pārvaldīšana (augstākais līmenis);
  • angļu valodas zināšanas (runāt, lasīt, rakstīt), vēlamas arī citu svešvalodu zināšanas (sarunvalodas līmenī);
  • prasme strādāt ar datoru (MS Office programmas, Interneta pārlūki);
  • prasme uzstāties auditorijas priekšā, t.sk. formulēt un izteikt savu viedokli, gatavot un sniegt prezentācijas;
  • labas saskarsmes prasmes, prasme sadarboties un strādāt ar dažāda vecuma cilvēkiem;
  • spēja strādāt komandā, kā arī patstāvīgi organizēt savu darbu;
  • zināšanas par Latvijas vēsturi, etnogrāfiju un tradicionālo kultūru, kā arī zināšanas par muzeju nozari  uzskats par priekšrocību.

Piedāvājam:

  • radošu darbu, stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • profesionālās pilnveidošanās iespējas.

Motivētu pieteikuma vēstuli, profesionālās pieredzes aprakstu (CV), kā arī izglītību, pieredzi un zināšanas apliecinošu dokumentu kopijas līdz 2014. gada 9. oktobrim sūtāmas uz e-pastu kubalmuz@dundaga.lv, norādot «Vecākā speciālista vakance», vai adresi: Kubalu – skola muzejs, Sausteres ciems, Dundagas pagasts, Dundagas novads, LV-3270.

Papildu informācija pieejama pa e-pastu: kubalmuz@dundaga.lv.

Ivars Abajs,
Kubalu skolas-muzeja vadītājs

Atslēgvārdi
darbs
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.