Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Jauniešu attīstības programma «Go Beyond» izsludina jaunu uzņemšanu 11.05.2015. plkst. 12.45

Jauniešu attīstības programma Go Beyond aicina 18–23 gadus vecus jauniešus pieteikties jaunajam 2016. gada programmas iesaukumam.

Go Beyond ir sevi pierādījusi kā jauno līderu un inovatīvu ideju inkubators, un arī šogad dalībniekiem dos iespēja attīstīt prasmes un talantus, lai nākotnē spētu sevi pierādīt kā spējīgu un uzņēmīgu personību izvēlētajā nozarē. Programmu atbalsta tādi darba devēji kā Rimi Latvia, Microsoft Latvia, Statoil Fuel and Retail Latvia, Triniti, Working day Latvia un citi.

Jauniešu attīstības programma Go Beyond nodrošina jauniešus ar resursiem un iespējām katram individuāli uzlabot savas profesionālās un sociālās prasmes, kā arī konkurētspēju darba tirgū. Go Beyond programma ilgst 10 mēnešus, un to veido trīs daļas: četru dienu personīgās attīstības seminārs, sociālajie projekti komandās un sava individuālā projekta īstenošana.

Ar jauniešiem visas programmas laikā strādā sertificēti personīgās izaugsmes treneri, kuri palīdz katram jaunietim individuāli izvirzīt mērķus un plānu, kā tos sasniegt. Individuālo projektu īstenošanai piemeklē mentorus no projektos izvēlētajām darbības nozarēm, kuri dalās savā pieredzē, motivē jauniešus, sniedz vērtīgus padomus un palīdz jaunietim projektu veiksmīgi īstenot. Jauniešiem programmā iespējams tikties ar dažādu jomu profesionāļiem,  cilvēku stāstos atklājot vērtīgas mācības.

Programmā ir tapuši daudzi veiksmīgi un daudzsološi projekti, kas turpina darboties arī pēc tās beigām. Piemēram, 2014. gada programmas absolventes Linda Sinka un Elīna Ingelande izveidojušas inovatīvu programmēšanas mācību programmu bērniem Learn IT, kas  ir jaunums Latvijas sākumskolas un pamatskolas izglītībā.

«Pateicoties pieredzei programmas Go Beyond laikā, esmu iepazinusi fantastiskus cilvēkus, īstenojusi vēl nebijušu izglītības iniciatīvu Latvijā, atradusi darbu un droši skatos uz profesionālās karjeras iespējām nākotnē», norāda Go Beyond absolvente un Learn IT programmas veidotāja Linda Sinka.

«Kad nonāc vidē, kur apkārt ir cilvēki ar augstiem mērķiem un standartiem, brīnumi notiek. Tu attopies tur, kur tikai pēc daudziem gadiem sapņoji nokļūt», stāsta Go Beyond absolvente un Learn IT programmas veidotāja Elīna Ingelande.

Lai pieteiktos programmai, līdz 2. VI aizpildi pieteikšanās anketu tiešsaistē gobeyond.lv/apply2015/.

Vairāk par programmu lasiet gobeyond.lv, kā arī sekojiet jaunumiem Go Beyond Facebook lapā.

 

Anna Peipiņa,
Go Beyond sabiedrisko attiecību vadītāja

telefons: 28315389
e-pasts: annapeipina@gmail.com

 

Atslēgvārdi
jauniešiem
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com