Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Izsludināti projektu konkursi «Multisektoriālie projekti» 09.03.2016. plkst. 08.42

Latvijas vides aizsardzības fonda (LVAF) administrācija izsludina projektu konkursus finansējuma saņemšanai 2016. gadā vadlīnijā «Multisektoriālie projekti».

  • Informācijas iegūšana, apstrāde un analīze vides politikas īstenošanai. Konkursā kopējais pieejamais finansējums ir 250 000 €.
  • Sadarbības projekti starp nevalstiskajām organizācijām un vides institūcijām vides aizsardzības sistēmas kapacitātes palielināšanai vides jautājumu risināšanā. Konkursā kopējais pieejamais finansējums ir 140 000 €.

Projektu iesniegumu termiņš ir 15. IV.

Projekta iesniegums, noformēts atbilstoši konkursa nolikuma prasībām, ir jāiesniedz LVAF administrācijā Rīgā, Eksporta ielā 5, LV–1010, personīgi darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00, vai sūtot ierakstītā vēstulē pa pastu, vai kā ar drošu elektronisko parakstu parakstīts dokuments.

Projektu konkursu nolikumi un to pielikumi elektroniski ir pieejami LVAF administrācijas interneta lapas www.lvafa.gov.lv sadaļā – «Projektu konkursu nolikumi». Sīkāka informācija par konkursiem: tālr. 67503322; e-pasts: lvafa@lvafa.gov.lv

Informācijas avots: www.lvafa.gov.lv

Atslēgvārdi
projekti
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com