Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Izsludināta projektu iesniegumu pieņemšana 02.01.2014. plkst. 14.20

Lauku atbalsta dienests (LAD) atgādina, ka no 2.  līdz 31. I izsludināta projektu iesniegumu pieņemšana pasākumiem «Tūrisma aktivitāšu veicināšana» un «Arodapmācības un informācijas pasākumi» apakšaktivitātei «Nozares speciālistu līmeņa mācību organizēšana».

Pasākuma «Tūrisma aktivitāšu veicināšana» mērķis ir veicināt nelauksaimnieciskās aktivitātes lauku teritorijā, attīstot un pilnveidojot lauku tūrismu un ar tūrismu saistītos pakalpojumus un infrastruktūru.

Atbalstīs dažādas aktivitātes, piemēram, peldvietu labiekārtošanu, atpūtas taku un tiltiņu, rotaļlaukumu, atrakciju, veloceliņu izveidi un labiekārtošanu, sporta laukumu un sporta un atpūtas būvju celtniecību, kas ietilpst esošā vai plānojamā tūrisma pakalpojumā u.c. Kopējais pieejamais publiskais finansējums pasākumā ir € 890 000.

Pasākumam «Arodapmācības un informācijas pasākumi» apakšaktivitātei «Nozares speciālistu līmeņa mācību organizēšana» publiskais finansējums ir € 540 000. Pasākuma mērķis ir nodrošināt pieejamu arodapmācību, lai veidotu izpratni par lauksaimniecības vides aspektiem un nodrošinātu videi draudzīgu lauksaimniecības attīstību, ilgtspējīgu dabas resursu apsaimniekošanas metožu lietošanu, kā arī zinātnes un jaunas prakses atziņu izmantošanu lauksaimniecības, mežsaimniecības un pārtikas ražošanas (izņemot zivsaimniecības produktus) nozarēs.

Informācija par projektu iesniegšanas kārtību, veidlapas un metodiskie norādījumi to aizpildīšanai ir atrodami LAD interneta lapā.

Kristīne Ilgaža,
Lauku atbalsta dienesta
Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja

Atslēgvārdi
projekts
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com