Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Īpašumu kadastrālās vērtības aprēķināšana 22.01.2016. plkst. 14.46

Valsts zemes dienests ir izveidojis interneta lapu www.kadastralavertiba.lv, lai ikviens interesents neatkarīgi no priekšzināšanām varētu gūt priekšstatu par nekustamo īpašumu kadastrālo vērtību un tās aprēķināšanu.

Vienkāršoti kadastrālās vērtības aprēķināšanas mehānisms skaidrots sadaļā «Vienkārši par kadastrālo vērtību». Ja rodas papildjautājumi, atbildes, iespējams, spēsiet atrast sadaļā «Biežāk uzdotie jautājumi». Turpat komentāru sadaļā varat uzdot arī savu jautājumu, uz kuru centīsimies operatīvi atbildēt.

Savukārt to, kas vēlas izprast kadastrālās vērtības veidošanos līdz pēdējam komatam, aicinām izpētīt lapas pārējās sadaļas, galvenokārt sadaļu «Vērtēšanas process». Jāuzsver — ka kadastrālo vērtību nav iespējams aprēķināt nepareizi, jo to Kadastra informācijas sistēma dara automātiski, pamatojoties uz vērtību ietekmējošajiem faktoriem. Cilvēciskās kļūdas iespējamība ir izslēgta. Tiesa, ir svarīgi, lai aprēķinā izmantotie Kadastra informācijas sistēmā reģistrētie dati (vērtību ietekmējošie faktori) būtu pareizi un atbilstu stāvoklim dabā.

Sadaļā «Tirgus dati» iespējams aplūkot dažādus statistikas pārskatus, ko automātiski iegūst no Valsts zemes dienesta informācijas sistēmās reģistrētajiem datiem, kā arī profesionāli veidotus īpašuma tirgus apskatus un dažādu citu statistikas informāciju.

Valsts zemes dienests

Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com