Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Fotokonkurss jauniešiem «Es savai Tēvzemei…» 27.09.2016. plkst. 08.50

Gatavojoties Lāčplēša dienai un gaidāmajai Latvijas simtgadei, 15 līdz 20 gadus vecus jauniešus aicina piedalīties Saeimas rīkotajā fotokonkursā «Es savai Tēvzemei…». Konkursa uzvarētāji varēs apmeklēt Ādažu militāro garnizonu, kā arī saņems pārsteiguma balvas. Fotokonkursu kopā ar Jaunsardzes un informācijas centru rīko Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija, lai veicinātu jauniešu patriotismu un interesi par valsts aizsardzību un drošību.

Konkursam var pieteikt fotogrāfijas, kurās attēlotas jauniešu aktivitātes, kas stiprina Latviju, piemēram, darbošanās izglītojošos un radošos projektos, nevalstiskajās organizācijās, labdarības pasākumos, brīvprātīgajā darbā, vides sakopšanā, kā arī Latvijas valsts svētku un to svinēšanas tradīcijas.

Katrs konkursa dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā trīs digitālas fotogrāfijas. Darbam jānorāda arī nosaukums. Ja autors vēlas, var pievienot arī idejas aprakstu, kas nepārsniedz 300 rakstu zīmes.

Desmit labākos darbus izstādīs Saeimas namā, atzīmējot Lāčplēša dienu. Konkursā uzvarējušo autoru fotogrāfijas publicēs arī Saeimas interneta lapā, kā arī Jaunsardzes un informācijas centra tīmekļa vietnē.

Līdz ar Ādažu militārā garnizona apmeklējumu konkursa uzvarētāji dosies ekskursijā pa parlamentu, kā arī varēs viesoties Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā. Pārsteiguma balvas saņems arī skolotāji, kuri mudinājuši savus audzēkņus piedalīties konkursā.

Darbi līdz 27. X jāsūta uz e-pastu konkurss@saeima.lv, norādot autora vārdu, uzvārdu, vecumu, mācību iestādi un kontaktinformāciju (e-pasts, tālruņa numurs). Tāpat darbus datu nesējā var iesniegt arī klātienē Saeimas Apmeklētāju un informācijas centrā Jēkaba ielā 16 vai pa pastu (adrese – Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1811).

Konkursa nolikums publicēts Saeimas interneta lapā.

Rezultātu paziņos  4. XI Saeimas un Jaunsardzes un informācijas centra interneta lapās.

 

Saeimas Preses dienests

Atslēgvārdi
jauniešiem, sveši raksti, konkurss
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com