Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Būvgružu izvešana. Atbrīvojies no tiem atbildīgi! 09.04.2015. plkst. 08.20

Tuvojoties dažādu būvdarbu un apkārtnes labiekārtošanas darbu sezonai, SIA «Eco Baltia Vide» aicina iedzīvotājus un uzņēmumus būt atbildīgiem un neizmest būvgružus sadzīves atkritumos vai citās tiem neparedzētās vietās. Lai, nekaitējot dabai, atbrīvotos no būvgružiem, kas mēdz saturēt arī dabai un cilvēkiem kaitīgas vielas, SIA «Eco Baltia Vide» piedāvā speciālus būvgružu maisus vai konteinerus.

Līdz 10. V. būvgružu maisu  (1,3 m3, līdz 1000 kilogramiem) pakalpojums Dundagas novadā maksā

pērkot vienu maisu vienā adresē

50 € ar PVN par maisu

pērkot 3 līdz 5 maisus vienā adresē

44 € ar PVN par maisu

pērkot 6 un vairāk maisus vienā adresē

40 € ar PVN par maisu

Saņemt plašāku informāciju un pieteikt būvgružu maisu un konteineru pakalpojumus var, zvanot pa tālruni 29372999 vai rakstot e-pastu uz buvgruzi@vide.ecobaltia.lv

Kaimiņu novadiem cenas skatīties uzņēmuma interneta lapā: vide.ecobaltia.lv/file/brivs_no_buvgruziem_final.pdf.

Būvgružu maisi, kuru ietilpība ir līdz 1000 kilogramiem (1,3 m3), ir ērts risinājums mazākiem būvdarbiem un labiekārtošanas darbiem, piemēram, dzīvokļa vai telpu remontam, koku un krūmu zariem, kā arī noraktajai augsnei. Tāpat šajos maisos iedzīvotāji var mest mēbeles, matračus un paklājus, bet nedrīkst mest videi kaitīgās preces (riepas, šīferus, eļļas, akumulatorus, ķīmiskās vielas u. c.). Būvgružu maisa cenā ir iekļauta arī tā izvešana. Izvešanu klients var pieteikt tad, kad maiss ir piepildīts, un nav noteikti ierobežojumi, cik ilgā laikā tas ir jāpiepilda. Būvgružu maisus var iegādāties klienti Dundagas novadā, kā arī Rīgā un Salaspils, Ādažu, Jūrmalas, Talsu, Tukuma, Engures, Rojas, Jaunpils, Mārupes, Babītes un Mērsraga novadā.

SIA «Eco Baltia Vide»

Pievienotie faili
Būvgružu izvešanas akcijas cenrādis
Atslēgvārdi
atkritumu apsaimniekošana
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com