Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Biznesa ideju konkurss «Ideju kauss 2014» 15.09.2014. plkst. 09.42

Līdz 17. X plkst. 23.59 ikviens Latvijas iedzīvotājs interneta vietnē www.idejukauss.lv var iesniegt savas biznesa idejas konkursa «Ideju kauss 2014» 1. kārtai, formulējot tās uz 1 A4 lapas. Tupat arī konkursa nolikums un izvērstākas ziņas.

Vispirms katru pieteikto ideju vērtēs divi eksperti, bet otrajā kārtā iekļuvušajiem pretendentiem jau būs jāsagatavo biznesa plāns. Divpadsmit labākos plānus prezentēs klātienē žūrijai, kas arī noteiks uzvarētājus. Kopējais balvu fonds ir 17 000 € — 7000 € pirmajai vietai, 5000 € otrajai, 3000 € trešajai, kā arī 2000 € naudas balva par labāko eko inovatīvo ideju. Labāko ideju autori balvā saņems ne tikai ievērības cienīgu finansiālu atbalstu, bet arī vērtīgus padomus un iemaņas biznesa plānu gatavošanā.

Konkursa «Ideju kauss 2014» stratēģiskais kompetences partneris Rīgas Biznesa skola 2. kārtas dalībniekiem sniegs iespēju piedalīties izglītojošos semināros, kā arī apbalvošanas ceremonijā pasniegs savu speciālbalvu — 1000 € dāvanu karti izglītības iegūšanai Rīgas Biznesa skolā.

Pirmo reizi konkursa «Ideju kausa» vēsturē pasniegs īpašu speciālbalvu par idejām pārtikas nozarē. Tieši šajā jomā radītajiem projektiem būs vislabākās iespējas saņemt konkursa partnera a/s «Aldaris» dāvāto 1000 € balvu idejas attīstībai.

Konkursu rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra projektā «Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma», ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Mūsu jaunumi arī sociālajos tīklos:

https://twitter.com/idejukauss

http://www.draugiem.lv/idejukauss/

http://www.facebook.com/idejukauss2014

 

Arita Krūze,                                                               

«P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības»,                                      

tālr. 28337073,                                                           

e-pasts: arita.kruze@prae.lv                     

Atslēgvārdi
uzņēmējdarbība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com