Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Autobusa Ventspils–Kolka saraksts 29.04.2014. plkst. 12.15

Ar 1. V divas reizes dienā sāk kursēt autobuss eksperimentālajā maršrutā Ventspils–Kolka un atpakaļ. Autobusā ir 22 sēdvietas.

Ventspils – Kolka

Laiks

Pietura

Tarifs, €

06.00

Ventspils AO

 

06.10

Pārventa

0,60

06.15

Naftas bāze

0,70

06.18

Zvērsaimniecība

0,80

06.21

Staldzenes pagrieziens

0,80

06.25

Bušnieki

0,80

06.31

Pīpiķi

0,90

06.38

Akmeņdziras

1,00

06.45

Liepene

1,20

06.56

Ovīši

1,60

07.21

Miķeļtornis

2,40

07.46

Mazirbe

3,25

07.51

Mazirbes tautas nams

3,30

07.56

Pitrags

3,50

08.01

Saunags

3,60

08.05

Vaide

3,70

08.15

Kolka

4,00

 


Kolka – Ventspils

08.30

Kolka

08.40

Vaide

08.44

Saunags

08.49

Pitrags

08.54

Mazirbes tautas nams

08.59

Mazirbe

09.24

Miķeļtornis

09.49

Ovīši

10.00

Liepene

10.07

Akmeņdziras

10.14

Pīpiķi

10.20

Bušnieki

10.24

Staldzenes pagrieziens

10.27

Zvērsaimniecība

10.30

Naftas bāze

10.35

Pārventa

10.45

Ventspils AO

                                        

 


Ventspils – Kolka

14.25

Ventspils AO

14.35

Pārventa

14.40

Naftas bāze

14.43

Zvērsaimniecība

14.46

Staldzenes pagrieziens

14.50

Bušnieki

14.56

Pīpiķi

15.03

Akmeņdziras

15.10

Liepene

15.21

Ovīši

15.46

Miķeļtornis

16.11

Mazirbe

16.16

Mazirbes tautas nams

16.21

Pitrags

16.26

Saunags

16.30

Vaide

16.40

Kolka

 


 Kolka – Ventspils

16.45

Kolka

16.55

Vaide

16.59

Saunags

17.04

Pitrags

17.09

Mazirbes tautas nams

17.14

Mazirbe

17.39

Miķeļtornis

18.04

Ovīši

18.15

Liepene

18.22

Akmeņdziras

18.29

Pīpiķi

18.35

Bušnieki

18.39

Staldzenes pagrieziens

18.42

Zvērsaimniecība

18.45

Naftas bāze

18.50

Pārventa

19.00

Ventspils AO

 

 


Lejuplādēt sarakstu kā PDF failu


Atslēgvārdi
satiksme
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com