Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Atbalsts iedzīvotāju forumu rīkošanai 23.09.2014. plkst. 08.53

Borisa un Ināras Teterevu fonds izsludina grantu konkursu «No iedzīvotāju foruma līdz kopienu filantropijai». Tā nolūks ir atbalstīt nevalstiskās organizācijas, kuras savās kopienās nākamā gada pavasarī vēlas rīkot iedzīvotāju forumu kā pirmo soli ceļā uz vietējo labdarības organizāciju – kopienas fondu. Pieteikumus var iesniegt līdz 26. X.

Iedzīvotāju forums, kurā pulcējas pilsētas vai apkaimes iedzīvotāji, ir sabiedrības līdzdalības un sadarbības modelis starp dažādām sabiedrības grupām un sektoriem – pašvaldību, nevalstiskajām organizācijām un uzņēmējiem. Forumā nosaka vietējās kopienas attīstībai svarīgākās prioritātes un problēmu risinājumus, rezultāti ilgtermiņā ietekmē vietējo attīstību kopumā. Vairāk par iedzīvotāju forumu un tā metodiku var uzzināt vietnē www.kopienufondi.lv, sadaļā «Iedzīvotāju forumi».

Viena foruma rīkošanai varēs saņemt 1450 € finansējumu un metodisko atbalstu no pieredzējušiem kolēģiem Talsos un Valmierā. Pēc sekmīgas foruma norises 2015. gada pavasarī pretendentus individuāli aicinās dibināt jaunus kopienu fondus un saņemt atbalstu to darbības uzsākšanai. Kopumā šim konkursam rezervēti 87 000 €.

Pilna informācija par konkursu un pieteikuma veidlapa atrodama vietnē www.kopienufondi.lv, sadaļā «Aktualitātes». 7. X Rīgā notiks seminārs par šo konkursu. Uz to jāpiesakās Kopienu fondu kustības interneta lapā.

 

Atslēgvārdi
projekts
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com