Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Aicina darbā pašvaldības policijas inspektoru 03.04.2016. plkst. 09.49

Dundagas novada pašvaldība aicina darbā pašvaldības policijas inspektoru.

Darba pienākumi:

  • nodrošināt sabiedrisko kārtību pašvaldību administratīvajā teritorijā, atbilstoši savai kompetencei veikt administratīvo lietvedību, uzraudzīt pašvaldības saistošo noteikumu izpildi, sadarboties ar iedzīvotājiem pārkāpumu novēršanā un profilaksē, sadarboties ar Valsts policiju sabiedrības drošības garantēšanā un noziedzības apkarošanā.

Prasības pretendentam:

  • vēlama vidējā profesionālā izglītība;
  • vismaz 1 gada darba pieredze pašvaldības policijā;
  • atbilstība likuma «Par policiju» 21. panta pirmās daļas prasībām;
  • laba fiziskā sagatavotība;
  • augsta atbildības izjūta, labas komunikācijas prasmes, korektums, godīgums un spēja risināt konfliktsituācijas, disciplinētība, prasme strādāt komandā;
  • vēlams prast vismaz vienu svešvalodu sarunvalodas līmenī;
  • labas datora lietošanas prasmes (biroja standartprogrammas);
  • autovadītāja apliecība;
  • vēlama ieroča nēsāšanas atļauja.

Piedāvājam interesantu un atbildīgu darbu sabiedriskās kārtības nodrošināšanā.

CV un motivācijas vēstuli iesniegt pa e-pastu vakances@dundaga.lv vai pa pastu uz adresi Pils iela 5-1, Dundagā līdz 8. IV plkst. 17.00.

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
darbs
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.